Топ Новини

Охороняти порядок на травневі свята будуть 100 тис. міліціонерів

30 квітня 2013 в 17:36

В Україні 1 травня святкуватимуть 260 тис. осіб, Великдень - 12 млн, День Перемоги - 2,8 млн осіб. У поминальні дні на кладовища прийдуть 12 млн осіб.

milicia_miliciyaa_6_znua.jpg
Охороняти порядок будуть 100 тис. міліціонерів
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Охорону громадського порядку під час травневих свят в Україні будуть забезпечувати майже 100 тис. правоохоронців.

"Щоб травневі свята пройшли спокійно, правоохоронці та військовослужбовці внутрішніх військ будуть працювати в посиленому режимі. З метою відстеження ситуації в регіонах країни за наказом Міністра внутрішніх справ України з 30 квітня у МВС і підрозділах на місцях у цілодобовому режимі працюватимуть оперативні штаби", - йдеться у повідомленні на сайті МВС України.

1-2 травня прогнозується проведення близько 550 заходів, присвячених дню Міжнародної солідарності трудящих, за участю понад 260 тис. осіб. У ці дні для забезпечення охорони громадського порядку та безпеки громадян на території держави будуть задіяні близько 6,5 тис. співробітників ОВС.

На Великодні свята, зокрема у ніч з 4 на 5 травня у 20 тис. культових споруд, розташованих на території понад 12,6 тис. населених пунктів усіх регіонів країни, відбудуться великодні богослужіння.

Попередньо встановлено, що у святкуванні візьмуть участь близько 12 млн осіб.

За ці дні планується залучити понад 30 тис. працівників міліції і 4 тис. військовослужбовців внутрішніх військ МВС для забезпечення правопорядку. З них 1.7 тис. - будуть нести службу у столиці.

У поминальні дні, з 9 по 19 травня, у 22 тис. населених пунктах 26 регіонів країни (крім Закарпатської області - проводяться у листопаді) майже на 26 тис. кладовищах пройдуть поминальні дні, в яких візьмуть участь 12 млн осіб.

До охорони правопорядку будуть залучатися близько 24 тис. працівників міліції та 3,5 тис. військовослужбовців внутрішніх військ МВС. На сільських кладовищах охорону громадського порядку забезпечать дільничні інспектори міліції спільно з представниками сільських і селищних рад та громадськими помічниками дільничних.

За попередніми даними 9 травня, у близько 5 тис. населених пунктів усіх регіонів держави планується проведення близько 14 тис. масових заходів за участю понад 2,8 млн осіб. В цей день порядок в державі забезпечуватимуть 30 тис. міліціонерів. До всіх меморіальних комплексів, братських могил, обелісків і пам'ятників, у яких заплановано проведення урочистостей, будуть максимально наближені наряди міліції.

"Особлива увага приділятиметься охороні громадського порядку під час святкування Дня Перемоги на заході держави. Для координації та організації роботи оперативного штабу в зазначений регіон відряджений представник апарату МВС України", - підкреслюється у повідомленні.

Читайте також:

На Великдень транспорт у Києві працюватиме довше

В уряді нагадали, що на початку травня буде 10 вихідних днів

Великдень для українців у вісім разів важливіший, ніж 1 травня

На Великдень до церкви прийшли 13,7 млн українців

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...