Топ Новини

ОБСЄ: Є чорновий варіант відведення військ з Донбасу

15 листопада 2014 в 01:20

Українські та російські військові повідомили ОБСЄ, що в рамках "Центру з контролю і координації" склали план обопільного відводу військ до розмежувальної лінії.

АТО военные_5
ОБСЄ: погоджено графік відведення військ за розмежувальні лінії в Донбасі
facebook.com/iv.bogdan

В ОБСЄ заявляють, що українські і російські військові склали якийсь проект документа відведення військ в Донбасі, а також виконання інших пунктів Мінського протоколу.

В звіті від 13 листопада ОБСЄ зазначає, що даний проект передбачає три стадії реалізації - два дні "тиші", виведення важкої техніки протягом п'яти днів, і потім розподіл сил по лінії контакту згідно з Мінським меморандумом протягом 21 дня.

Рішення, пише у звіті організація, було прийнято в рамках "Об'єднаного центру з контролю і координації".

У той же час в ОБСЄ зазначили, що військові України і РФ тільки почали обговорювати їх проект з представниками бойовиків "ДНР". Про так звану "ЛНР" в даному контексті не згадується.

Читайте також: У Донбасі ОБСЄ зафіксувала три колони військової техніки

В ОБСЄ неодноразово заявляли, що покладають надії, тому і тісно співпрацюють з створеним "Об'єднаним центром з контролю і координації", в який входять українські та російські військові. У зв'язку із зайвою довірою ОБСЄ на засіданнях повідомляє про місця дислокації українських військових при військових РФ, які, як відомо, надають терористам як політичну, так і військову підтримку.

Сама ж Росія присутність своїх військ в Україні спростовує вже кілька місяців, незважаючи на величезну кількість незаперечних доказів.

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.15
EUR 29.57
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...