Топ Новини

Найбільш небезпечна ситуація з паводками очікується на Поліссі

1 квітня 2013 в 13:08

На Поліссі у межах Волинської, Житомирської, Рівненської областей буде найбільш складна ситуація з паводками.

Найбільш небезпечною ситуація у період паводків в Україні буде на Поліссі. Про це заявив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

"Складною ситуація з паводками буде на Поліссі в межах Волинської, Житомирської, Рівненської областей. Вже зараз досягнуті перші небезпечні позначки на Прип'яті, і ця ситуація тільки погіршуватиметься. Таким чином, ці три області - найбільш складна ситуація в період проходження максимальних рівнів весняного водопілля", - зазначив Кульбіда.

За його словами, протягом 1-4 квітня небезпечні позначки будуть досягнуті і в Житомирській області. Менш складна ситуація очікується на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, частково Вінницької, Київської та Чернігівської областей.

"В цих областях, особливо у Львівській області у басейні Західного Бугу не виключено формування найвищого за всю історію гідрологічних спостережень в цьому регіоні рівнів води весняного водопілля - сказав він.

А також він повідомляє, що рівень води у Київському водосховищі на 50% вище норми.

"Запаси снігу, що формують приплив води до Київського водосховища, а це басейни Прип'яті і Верхнього Дніпра, на сьогодні вони більше норми, більше на 50-60%, і таким чином і на Прип'яті і на Дніпрі слід очікувати високе весняне водопілля", - сказав він.

Він також повідомив, що внаслідок 30-31 березня у Карпатах сформувалися паводки. Підйом до 1 метра на Верхній Тисі та її притоках, на середніх і нижніх ділянках Тиси, а також на річках Воржава, Латориця рівень підйому склав від 1,5 - 3 метри. Триває зростання води на Дністрі із інтенсивністю від 20%.

Читайте також:

У Києві підтопило станцію метро і кілька вулиць

Визначено більш півсотні місць можливого затоплення в Києві (список і карта)

Влада порадила киянам у разі повені зібрати речі першої необхідності і не панікувати

Влада Києва просить добровольців про допомоги в разі повені

За матеріалами: НБН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...