Партнер Щербаня розповів, що напередодні вбивства той хотів оголосити імпічмент Кучмі

12 березня 2013 в 07:45

Один із засновників корпорації АТОН Юрій Дєдух. повідомив, що перед смертю Щербань виношував ідею відставки президента України Леоніда Кучми.

дедух
Юрій Дєдух

Вбивство народного депутата Євгена Щербаня не могло відбутися без відома президента Леоніда Кучми. Про це заявив колишній бізнес-партнер Щербаня, голова ради засновників корпорації АТОН Юрій Дєдух.

"Слідчі органи на сьогоднішній день цікавить питання безпосередньо щодо Юлії Тимошенко і Павла Лазаренка. Питання про Кучму, я так розумію, не дуже їх цікавить. Тобто доказової бази немає, і довести це буде важко, тому їх цікавлять саме ці дві особистості", - заявив Дєдух в ефірі телеканалу ТВі.

"На той момент, скажімо, за збігом обставин і всіх моментів, смерть Щербаня була вигідна багатьом. Зокрема, ви знаєте таку структуру, як Єдині енергетичні системи, якою керувала Тимошенко. Це також Лазаренко. А якщо аналітично підходити до цієї ситуації, то дії, які відбувалися в аеропорту, не могли проходити без санкції перших осіб держави, маю на увазі тодішнього президента Кучму... Я впевнений на 90%, що ці люди брали безпосередню участь у замовленні вбивства Щербаня", - сказав він.

Він також додав, що перед смертю Щербань виношував ідею відставки Кучми. "3 листопада ми з ним не спілкувалися. Ми спілкувалися з Євгеном 2 листопада, він саме був на ювілеї у Кобзона. Ми спілкувалися по телефону. Під час розмови він намагався мене попередити, що ситуація достатньо напружена, що він планує 3-го числа вилетіти в Київ для оголошення імпічменту тодішньому президенту пану Кучмі. Потім планував приїхати до мене в Таллін", - розповів Дєдух.

Читайте також:

Кузьмін стверджує, що вбивці Щербаня шантажували Тимошенко і Лазаренка

Свідок у справі Щербаня стверджує, що Тимошенко заплатила за вбивство 3 млн доларів

Кужель вважає, що Щербаня убили спецслужби через те, що він "поліз у велику політику"

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • киянка 12 марта, 13:31 Скажіть, будь ласка, так вже Щербань по телефону розповідав такі новини. Це був не школяр, а досвідчена людина, яка йшла в політику свідомо. "Человек, виновный в пролитии человеческой крови, будет бегать до могилы, чтобы кто не схватил его" (притчи 28:17) - ці слова написані в Святому Письмі. Так що, придивіться, хто весь час бігає до могили, щоб знайти убивць. Нормальна моральна людина ніколи не буде наговорювати на людей "може він, а може він". Кожна людина дивиться на світ та людей, через свої окуляри, через призму, яка знаходиться в його голові та серці. І та навколишня спільнота може про багато чого розповісти. Наприклад, російські "друзі". Але про них ні слова. Це не розслідування, а вперте "лови убивцю, бо знаю, що це він". Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Громадянин 12 марта, 08:30 Дорогий Леоніде Даниловичу, і де вони беруться тепер оці свідки, краще б вони показались, коли Ви були Президентом Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...