На Донбасі фільми про життя після апокаліпсису стали реальністю – El Mondo

23 вересня 2014 в 15:28

Іспанський оглядач вважає, що недосконале перемир'я не на користь жодній зі сторін конфлікту.

Боевики на Донбассе
На Донбасі фільми про життя після апокаліпсису стали реальністю
pn14.info
Життя на захоплених бойовиками територіях Донбасу все більше нагадує пост-апокаліптичний світ фантастичних фільмів на кшталт "Скажений Макс".

Про це сьогодні пише оглядач іспанського видання El Mondo Хав'єр Колас. Він пише,що наприкінці літа в Луганську і Донецьку "встановилися середньовічні порядки".

"Літаки і потяги лишилися лише в спогадах, а головними, кого слухають люди, стали ті, хто ходить по вулиці з автоматом. Бажання сперечатися про щось більше немає", - пише журналіст, який побував на Донбасі.

Колас пише, що дістатися в Донецьк, щоб зробити репортаж, стало дуже складно. Доводиться їхати потягом в Маріуполь, а звідти за великі гроші добиратися через всі КПП армії і терористів на таксі.

"Маріуполь нагадав мені ржавий пляж, на якому люди загорали на фоні пожовклих труб заводів в той час, коли росіяни обстрілюють їхнє місто", - пише журналіст.

Коли лунають артилерійські вибухи, хтось із пляжників збирає речі і йде додому, а хтось байдуже засмагає далі. В цей же час, за кілька десятків кілометрів від Маріуполя російська армія захопила Новоазовськ.

"Росія заперечувала, що має якесь відношення до цього дивовижного штурму, розташованого так далеко від фронту і так близько до її кордонів", - пише іспанський оглядач.

При цьому мешканці Новоазовська розповіли Коласу, що озброєні загарбники розпитували, де можна обміняти російські рублі на гривні.

Автор порівнює реальність на Донбасі з пост-апокаліптичним світом фантастичного фільму "Скажений Макс".

"Покинуті окопи, приблудні собаки, автозаправки, вікна яких забиті дерев'яними дошками, обгорілі автомобілі, пожежі. Якщо світ не зупинить військову динаміку, то війна перетвориться на образ життя, як у фільмі "Скажений Макс", - вважає іспанський журналіст.

Нагадаємо, що на Донбасі триває хитке перемир'я. Українські військові створюють буферну зону з бойовиками. Постійний представник ОБСЄ від РФ розповів, що зону безпеки на Донбасі розділять на п'ять секторів.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...