Топ Новини

Міноборони змістить акцент в ідеології виховання військовослужбовців з козаків на героїв ВВВ

3 квітня 2013 в 13:47

Глава військового відомства вважає, що українським військовослужбовцям "не тільки потрібна пам'ять про козаків, які то відстоювали Україну, то її віддавали", але і про всію історію, "яку має Україна, включаючи, у першу чергу, і Велику Вітчизняну війну".

Міністерство оборони України змінить ідеологію виховання військовослужбовців, змінивши акцент з героїчного минулого козаків на військових - визволителів від фашизму часів Великої Вітчизняної війни, повідомив глава відомства Лєбєдєв Павло.

"Ми надаємо особливе значення ідеологічному питанню, вважаємо, що воно важливе, але нам не тільки потрібна пам'ять про козаків, які то відстоювали Україну, то її віддавали, ми повинні пам'ятати про всю історію, яку має Україна, включаючи, в першу чергу, і Велику Вітчизняну війну. А то ми чомусь пам'ятаємо тільки козаків, а героїв, які врятували Україну від фашизму, ми забули", - сказав Лєбєдєв на брифінгу в середу, 3 квітня у Києві.

Лєбєдєв повідомив також, що Кабінет міністрів України затвердить державну програму реформування і розвитку Збройних сил України на період на 2013-2017 роки орієнтовно наступного тижня.

"На сьогоднішній день Міністерство оборони розробило державну програму, яку надало Кабінету міністрів на узгодження та затвердження. Орієнтовний термін - це твердження наступного тижня", - заявив Лєбєдєв.

Міністр також нагадав, що основним завданням програми є привести чисельність збройних сил і бойових частин у відповідність зі світовими стандартами.

Сьогодні 70 тисяч українських військовослужбовців проходять службу у бойових частинах і 112 тисяч - у частинах забезпечення.

Читайте також:

В Україні почався весняний призов

Рада позбавила міністра оборони Лєбєдєва депутатських повноважень

Росія створить базу Чорноморського флоту в Новоросійську до 2020 року

Міноборони пообіцяло контрактникам зарплату в 6 тисяч гривень

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • володимир 4 апреля, 16:14 якщо кожен мiнiстр буде змiнювати концепцiю на догоду москвi та запустить московських попiв до вiйська то це буде цирк. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Родом з Махновщини 3 апреля, 15:15 Для того щоб зміщувати акценти з ідеології, цю ідеологію ще потрібно мати. А то збираються зміщувати те чого не існує. В Росії вже разом з бронетехнікою десантують надувні храми з попами. А ми все ніяк не розберемося хто ми, і куди ми йдемо. Все якесь ленінське танго виконуємо. Крок уперед та два, а то й три назад. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...