Топ Новини

Менше третини українців підтримують надання російській мові статусу другої державної

21 березня 2013 в 13:30

56% респондентів назвали своєю рідною мовою українську, 40% - російську, 3% - іншу мову і 1% не змогли відповісти на питання.

47% українців вважають, що російську мову треба зробити регіональною мовою там, де більшість населення цього бажає. 28% - виступає за надання російській мові статусу другого державного в Україні.

Такі результати опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 23 лютого по 11 березня 2013 року.

Як наголошується в прес-релізі, 19% опитаних вважають, що російську мову необхідно виключити з офіційного спілкування по всій території України.

Окрім того, 56% респондентів назвали своєю рідною мовою українську, 40% - російську, 3% - іншу мову і 1% не змогли відповісти на питання.

Методом інтерв'ю опитано 2760 респондентів, які проживають у всіх областях України (включаючи місто Київ) і у Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і при дизайн-ефекті 1.5) не перевищує: 2.8% для показників близьких до 50%; 2.4% - для показників близьких до 25%; 1.7% - для показників близьких до 10%; 1.2% - для показників близьких до 5%.

Читайте також:

Ганна Герман зізналася в любові до російської мови

Регіонали і надалі будуть виступати у Верховній Раді російською мовою

Спікер пообіцяв виступати в Раді українською, щоб не розпалювати конфлікт

Ківалов пообіцяв Путіну зробити російську мову в Україні другою державною

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...