"Львівське сміття" будуть тимчасово вивозити на полігони міст Львівської області

21 квітня в 10:47

Відповідні домовленості будуть закріплені в меморандумі про співпрацю між Львівською ОДА, Львівською міськрадою та органами місцевого самоврядування.

мусор Львов
В Кабміні кажуть, що знайшли тимчасове рішення проблеми "львівського сміття"
Тверді побутові відходи будуть вивозитися з Львова на полігони інших міст Львівської області, поки що Львівська міська рада буде приймати остаточне системне рішення щодо способу подальшої утилізації сміття.

Як повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України, до відповідного рішення прийшли Кабмін, Львівська ОДА та місцеві органи самоврядування. Домовленості щодо прийому сміття зі Львова на полігонах області будуть закріплені в меморандумі про співпрацю між Львівською ОДА, Львівською міськрадою та органами місцевого самоврядування, на території яких знаходяться полігони та звалища ТПВ.

Зазначається, що відповідний документ буде підписано у п'ятницю, 21 квітня, у присутності віце-прем'єра Володимира Кістіона.

Читайте також: У Дніпрі затримали вантажівки із львівським сміттям

Раніше львівський міський голова Андрій Садовий виступив з пропозицією створити резервний сміттєвий полігон у Чорнобильській зоні. Садовий також заявив, що в якості міського голови Львова готовий профінансувати створення такого полігону на кошти міської громади.

Детальніше про так звану "сміттєву облогу Львова читайте у статті Оксани Сироїд "Сміття несвободи" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...