Топ Новини

Львівська міськрада оскаржила заборону на визнання Народної Ради України

31 січня 2014 в 21:28

Місцевий орган самоврядування подав до апеляційної інстанції скаргу на рішення окружного адмінсуду, який задовольнив позов прокуратури.

Львівська міська рада подала апеляційну скаргу на постанову окружного адміністративного суду від 27 січня 2014 року, яким було заборонено оприлюднювати рішення міськради про визнання Народної Ради колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України. Про це сьогодні повідомив заступник голови фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Любомир Мельничук.

Як повідомив депутат, судове рішення про зупинення дії зазначеної постанови міськради є необґрунтованим. Більш того, винесена з порушенням норм права.

"При затвердженні цього рішення Львівська міська рада діяла в межах та у спосіб, визначених Конституцією і законами України, виконуючи пряму волю суспільства і Народної Ради України. Постанова суду щодо забезпечення адміністративного позову, яким заборонено оприлюднювати рішення Львівської міської ради про визнання Народної Ради України, є незаконним. Суд першої інстанції не мав правових підстав для задоволення клопотання прокуратури", - цитує Мельничука прес-служба "Свободи".

Нагадаємо, 27 січня Львівський окружний адміністративний суд задовольнив клопотання щодо забезпечення позову за позові прокуратури і заборонив оприлюднювати рішення Львівської міськради про визнання Народної Ради України колегіальним органом. Також було накладено заборону на оприлюднення звернення в Раду Європи, Європейський Союз, ОБСЄ і міжнародного співтовариства з проханням допомогти українському народу. Суд не вимагав оприлюднити і рішення депутатського корпусу про заборону проведення на території Львова заходів за участю особового складу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, інших правоохоронних органів.

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...