Королевську змусили говорити українською на форумі жінок-підприємців

12 квітня 2013 в 11:10

Прохання говорити українською Королевська розцінила як образу, але все ж перейшла на державну мову.

korolevskaya_18.JPG
Королевська сприйняла прохання говорити державною мовою як образу
Aндрій Товстиженко, ZN.UA

Міністр соціальної політики та праці України Наталія Королевська була змушена перейти на українську мову під час виступу на форумі "Жінки-підприємці: наступна рушійна сила української економіки?".

Своє вітальне слово на початку заходу міністр почала російською, але через кілька хвилин з аудиторії почулися вигуки з проханням говорити державною мовою.

"Не залежать від мови ті результати, яких ми досягаємо сьогодні в гендерному питанні", - зазначила Королевська вже українською.

"Я ніколи не приховувала того, що народилася на сході України і мені легше говорити російською мовою. І коли я зустрічаюся не з чиновниками, а з друзями, з якими нам треба багато чого змінити в країні, нам не треба один одного ображати. Думаю, нам потрібно об'єднувати свої зусилля незалежно від мови", - додала міністр соціальної політики та праці.

Форум "Жінки-підприємці: наступна рушійна сила української економіки?" почався в Києві у п'ятницю, 12 квітня. Окрім Королевської, до його учасників звернулися посол США в Україні Джон Теффт, заступник держсекретаря США з публічної дипломатії і зв'язків із громадськістю Тара Зоненшайн.

Читайте також:

Ющенко і Королевська очолили рейтинг найбільш ненависних політиків України

Королевська не буде вибачатися перед виборцями за перехід з опозиції у владу

Королевську двічі виключали з вишу в Алчевську

За матеріалами: Радіо Свобода
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...