Топ Новини

Колесніченко готовий судитися з істориками, які звинуватили його у крадіжці

9 квітня 2013 в 18:14

Регіонала мало хвилюють звинувачення в істориків у незаконному використанні їхніх праць. "Для мене головне, що є документи, які підтверджують, що бандерівці були фашистами, що вони злочинці, що вони нелюди і не підлягають реабілітації", - заявив депутат.

Kolesnicheko.JPG
Вадим Колесніченко
Андрій Товстиженко, ZN.UA
Депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко готовий судитися з іноземними вченими-істориками, що звинувачують його в незаконному використанні з метою пропаганди своїх творів. Про це він заявив виданню "Коментарі".

"Якщо хтось готовий довести, що я зробив, порушуючи закон, я запрошую до суду. Я чекаю таких судів вже більше року. По суті особистих претензій дані панове мені не пред'явили, і пред'явити не зможуть, тому що предмета суперечки немає", - вважає Колесніченко.

"Я впевнений, як юрист, що діяв за законом. І ні Тімоті Снайдер, ні Пер Рудлінг мені претензій не пред'явили. Весь час якісь третьосортні письменники від їхнього імені про те повідомляють", - додав депутат.

За словами Колесніченка, у ЗМІ розгорнулася кампанія проти нього. "Для мене головне, що є документи, які підтверджують, що бандерівці були фашистами, що вони злочинці, що вони нелюди і не підлягають реабілітації, що і підтвердили дані закордонні вчені", - вважає він.

Нагадаємо, шведський історик Пер Рудлінг звинуватив Вадима Колесніченка в порушенні авторських прав через те, що той без дозволу та з пропагандистською метою надрукував у своїй брошурі статтю Рудлінга "Війна чи військова злочинність?".

Професор історії Східної Європи канадського універстітета Альберти Джон-Пол Хімка звинувачував Колесніченка в самовільному передрукуванні своєї статті.

Як відомо, у травні 2012 року професор Єльського університету (США) Тімоті Снайдер заявив про порушення своїх авторських прав з боку Колесніченка, вимагав вибачень і знищення всіх паперових та електронних копій попередньої брошури Колесніченка.

Читайте також:

Західні вчені знову звинуватили регіонала Колесніченка в крадіжці

Регіонал Колесніченко назвав опозицію злочинцями

Суд захистив Колесніченка, який назвав галицький діалект "відрижкою"

Коментарі
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...