Київські перевізники погрожують оголошенням страйку 8

4 березня 2013 в 12:32

З 15 березня планується закрити рух приватних маршруток №№240, 241 і 246, які, за словами начальника Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Євгенія Водовозова, "безпідставно дублюють" маршрути комунального пасажирського транспорту.

У Києві приватні перевізники готові страйкувати у відповідь на рішення столичної влади скасувати курсування маршрутних таксі №№240, 241, 243 у Деснянському і Дніпровському районах.

Про це повідомляє "Сегодня" з посиланням на президента Асоціації перевізників Києва Валерія Липецького.

"У понеділок ми звернемося до президента, голови КМДА, голови АМКУ, в прокуратуру і Київраду з листом про неправомірні дії департаменту. Якщо реакції не буде, а маршрути, як обіцяв Водовозов, будуть і далі закривати, будемо страйкувати точно так само, як страйкували минулого тижня водії обласних маршруток", - заявив Липецький.

Як повідомлялося раніше, з 15 березня планується закрити рух приватних маршруток №№240, 241 і 246, які, за словами начальника Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Євгенія Водовозова, "безпідставно дублюють" маршрути комунального пасажирського транспорту.

- "Київпастранс" хоче підняти вартість проїзду у наземному транспорті

У планах влади - зробити те ж саме ще у семи спальних мікрорайонах. Так, у КМДА хочуть замінити автобусами маршрутки, які курсують на Виноградар, Нову Дарницю, Святошин, Оболонь, Лук'янівку, Солом'янку та в центр - район станції метро "Палац спорту".

Основна причина таких змін, за словами Водовозова, - збільшення комунального автопарку, що дає можливість припинити дублювання маршрутів приватниками. У відомстві визнають, що це початок глобальної перестановки на транспортному ринку Києва.

"Ще до Євро-2012 ми планували переглянути всі маршрути міста, бо багато хто з них дублюються. Для цього ми плануємо оптимізувати транспортну систему, що дозволить прибрати близько 30% маршруток. Наприклад, зараз по проспекту Перемоги їздять 119 маршрутів, створюючи постійні затори. Те ж саме відбувається на інших жвавих напрямках. Адже можна було б упорядкувати всі маршрути, на багатьох залишити тільки місткі автобуси і тролейбуси", - відзначили у департаменті.

- На Лісовому масиві у Києві влада скасувала всі маршрутки

Експерти згодні, що Києву час відмовлятися від маршруток на користь великих автобусів, але спочатку потрібно домогтися, щоб автомобілі не їздили по смузі для громадського транспорту, а сам він курсував кожні 10 хвилин.

"Поки що місто не готове відмовитися від маршруток. Для цього треба, як мінімум, збільшити парк громадського транспорту у два-три рази, врегулювати подачу транспорту на зупинку. На Заході в автобусах, наприклад, є камери, які фіксують, хто займає смугу для громадського транспорту, і їх відразу ж карає дорожня поліція. У нас таке нововведення дозволило б транспорту не запізнюватися. Крім того, поки на Троєщині та Виноградарі немає метро, позбавляти мешканців цих районів маршруток - просто блюзнірство", - вважає експерт з перевезень Богдан Аганін.

Читайте також:

"Київпастранс" хоче підняти вартість проїзду в наземному транспорті

На Лісовому масиві в Києві влада скасувала всі маршрутки

Кожна десята маршрутка здійснює перевезення нелегально

У Харкові водієві маршрутки дали один рік умовно за хамство

За матеріалами: Сегодня
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
8 коментарів
  • Дмитро Демиденко 15 марта, 13:32 Панове, заходьте на http://www.usw.com.ua/group/uasciencechange Будем раді свіжим думкам і коментарям. До речі прийшов через УНК http://nauka.in.ua/news/opinion/article_detail/8634 А з приводу статті, то, дійсно, це спроба лікувати симптоми. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Віталій 13 марта, 22:34 Стаття А.М. Гусака це справжній громадянський подвиг. Адже А.М. працює в вузі де панує атмосфера 37 року, де студенти і викладачі переслідуються ректором Кузьмінським не лише за політичні погляди, але й за наукові. Це мені відомо з власного досвіду, оскільки мене було звільнено з ЧНУ лише за мій критичний виступ на захисті дисертації з педагогіки (я зробив занадто багато зауважень до роботи). Єдина людина яка мене підтримувала був проф. А. М. Гусак. Він справжній вчений і громадянин. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Віталій 12 марта, 19:07 Перш за все треба подякувати А.М. Гусаку за неабияку громадянську мужність. Адже йому доводиться працювати у вузі де панує атмосфера 37 року створена ректором Кузьмінським. В цьому сталінському заповіднику за будь-які власні думки можуть і вигнати з роботи. Це я знаю з власного досвіду, бо мав необережність виступати на захистах дисертацій з педагогіки і методики з критичними зауваженнями (в цілому, підтримуючи роботу). Після цього, декан факультету передав від імені ректора Кузьмінського погрози про звільнення. Оскільки я ще декілька раз виступав на цих радах, то погрози були виконані. Єдиний, хто став на мій захист був А.М. Гусак. За що я йому дуже вдячний. Тому його стаття неабиякий ВЧИНОК! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • іксперт 11 марта, 15:33 Можу запропонувати назву конференції з оцінювання наукових результатів в Україні: Оптимізація перестановки стільців на палубі Тітаніка. Всі ці розмови про імпакт-фактори і публікації в журналах з ненульовим імпактом вже були років так 8 тому коли народ на хвилі самі знаєте чого вірив в реформи. 1. Ніхто вас як тоді, так і зараз не питав і не питатиме що робити на адміністративному рівні. Ті хто там на горі - а) не розуміють що до чого тому максимум щось змавпують з Росії б) підсвідомо бояться тих хто хто розумніший за них в) реальні науковці їм непотрібні ні для чого - на відміну від совка бомба їм не треба, у вічну молодість для себе силами вітчизняних вчених, а всякі штуки потрібні для спецслужб куплять або візьмуть в Росії. 2. Самі подумайте (проаналізуйте урядові законопроекти про вищу освіту) що потрібно владі - а саме механізми викачування грошей в свої кишені + велика кількість слухняних людей які голосуватимуть як треба і створюватимуть потрібну масовку. 3. Титанік вже зустрів свій айсберг. Деякі інститути НАНУ вже отримали дати переселення з будівель в центрі в холодні занедбані бетонні буБдівлі в чорта на рогах. А це БЄ ще живий... скільки йому років? 4. Щодо всяких імпакт-факторів - це хороший приблизний критерій до того моменту, поки він офіційно встановлений як критерій владою типу нашої. Див. історію el-Naschie та імпакт-фактори начальників в країнах, що розвиваються. Так що хочете критерій імпакт-фактора - готуйтесь писати статті за підписом ваших ректорів. Без вашого імені. А пошлете без дозволу - тюрма за шпіонаж і продаж результатів за кордон. 5. Якщо серйозно - стаття в журналі з імпакт-фактором - це певна ймовірність якості, але ніяка не гарантія. Аналогічно - секретний дисер та/або захищений в Росії - це майже гарантовано фуфло, але звісно не 100% гарантія фуфла. Та й багато старих українських заслужених мурзилок вже мають якісь там ненульові імпакт-фактори типу 0,012%. І що? Як не було там рецензування, так і нема. 6. Більше виступайте за імпакт-фактори - вам зроблять вимогу статей в РІНЦ. 7. Я не песиміст, а реаліст. Що робити - якщо можете, їхати за кордон і допомагати молоді їхати. Принаймні не стануть вимушеними корупціонерами у вузах. А критерії треба формувати для себе, щоб розуміти самим що до чого і хто чого вартий. Не треба офіційних критеріїв - сформуйте неформальні критерії і пропагуйте. Незалежно від виїзду - формувати горизонтальні зв'язки з іншими адекватними людьми, не підписувати відгуків на всяке фуфло, просувати на посади нормальних людей. Робіть свої сайти та сторінки - хоча б сторінки в Гуглсколарі та Рісерчгейті. Допоможіть зробити або зробіть сторінки хорошим літнім вченим які самі то не зроблять... Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • MIV 9 марта, 22:26 Для довідки: "1 березня 2013 року під головуванням Міністра Дмитра Табачника відбулося засідання Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, на якому розглядалися питання присвоєння вчених звань професора, доцента, старшого наукового співробітника; присудження наукових ступенів доктора і кандидата наук; …. Вчене звання професора присвоєно 73 науковим та науково-педагогічним працівникам, звання доцента – 305, старшого наукового співробітника - 44. Розглядалося питання щодо розширення переліку наукових спеціальностей у аспірантурі та докторантурі у вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах. Науковий ступінь доктора наук присвоєно 138 здобувачам, кандидата наук – 812, доктора філософії (PhD) – 9." Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...