Київська мерія відновить ритуальні послуги у повному обсязі лише у вівторок

25 березня 2013 в 07:54

Незважаючи на удар стихії і рясні снігопади, що обрушилися на центральні райони країни, влада намагається вирішити всі проблеми і просить поставитися з розумінням до деяких затримок.

Снегопад Киев, Снегопад
Снігопад у Києві зупинив столицю

У зв'язку з сильними снігопадами у Києві і колосальними заторами на дорогах комунальний транспорт, що забезпечує ритуальні послуги, зможе відновити свою роботу в повному обсязі лише у вівторок, про це повідомив DT.UA перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

За словами чиновника, поховання проводилися в суботу і в неділю на всіх кладовищах столиці, окрім Північного, на якому проводять не менше 40% поховань. Така ситуація склалася через багатокілометровий затор, що паралізував рух на трасі Київ-Житомир.

Мазурчак зазначив, що на даний момент влада робить все можливе для того, щоб розвантажити житомирський напрямок від фур, які є головною причиною заторів.

"Зараз їм дали можливість проїхати через місто. Ділянку у 40 кілометрів потрібно не лише розвантажити, але і очистити, а також розчистити під'їзні шляхи до кладовища, до якого зараз не може дістатися техніка. Тому ми звертаємося до родичів померлих з проханням поставитися з розумінням до проблеми, яка буде вирішена до вівторка", - заявив Мазурчак.

На даний момент на інших міських кладовищах нічого не перешкоджає проведенню поховань.

Зазначимо, що за офіційною статистикою, у столиці щодня вмирають від 20 до 60 осіб.

За даними ООН щодо загального коефіцієнту смертності (коефіцієнт смертності належить до числа смертей протягом певного періоду, поділеного на людино-роки, прожиті населенням за цей період. Це виражається в числі померлих на 1000 осіб населення - ред.) Україна знаходиться на одному з останніх місць випереджаючи лише найбільш неблагополучні країни Африки.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • працівник УРП 25 марта, 10:42 Поховання проводилися в неділлю і будуть проводитися в понеділок на усіх кладовищах у м. Києві в тому числі і на Північному кладовищі Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...