Топ Новини

Кабмін встановив нові терміни дії водійських прав 19

2 квітня 2013 в 10:40

Заміна посвідчень після закінчення терміну їхньої дії не передбачає повторного складання іспитів з Правил дорожнього руху і водіння у ДАІ.

воительские права удостоверение
darriussdarriuss.livejournal.com

Кабінет міністрів України вніс зміни до законодавства щодо терміну дії посвідчення водія. Це закріплено постановою КМУ №185 від 13 березня 2013 року.

Відтепер документи на право керування транспортними засобами категорій А, А1, і В1, які були оформлені і видані після набуття чинності цієї постанови, дійсні протягом двадцяти років з дати їх видачі. Інші категорії водійських посвідчень будуть дійсні протягом десяти років з моменту їх отримання.

Таким чином, 20 років будуть діяти наступні категорії прав А1 - мопеди, моторолери, А - мотоцикли, В1 - квадроцикли, мотоцикли з боковим причепом і мотоколяски, - легкові автомобілі.

Під десятирічне обмеження підпадають: С1 - вантажівки повною масою від 3 500 до 7 500 кг, З - вантажівки з дозволеною повною масою понад 7 500 кг, D1 - автобуси, в яких кількість місць для сидіння, окрім сидіння водія, не перевищує 16, D - автобуси, в яких кількість місць для сидіння, окрім сидіння водія, перевищує 16, Т - трамваї.

Заміна посвідчень після закінчення терміну їхньої дії або при їхній втраті не передбачає повторного складання іспитів з Правил дорожнього руху і водіння в ДАІ.

Документи, видані до набрання чинності цієї постанови, діють протягом терміну, на який вони були видані.

Нагадаємо, раніше в ДАІ повідомили автолюбителям, що водійські посвідчення радянського зразка потрібно замінити до кінця поточного року - термін їхньої дії закінчується 1 січня 2014 року.

Для заміни водійських посвідчень старого зразка їхнім власникам необхідно подати в реєстраційною-екзаменаційний підрозділ ДАІ пакет необхідних документів:
- паспорт або документ, що його замінює;
- дві кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5 см;
- екзаменаційну картку водія;
- медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування транспортним засобом відповідної категорії;
- квитанцію про сплату коштів за бланкову продукцію і послуги ДАІ.

Читайте також:

ДАІ ввела нові правила оплати штрафів

Водіям нагадали про заміну прав радянського зразка до кінця року

Загублені водійські права тепер можна відновити без іспиту

В Азарова придумали, як заробити мільйони на неправильному паркуванні

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
19 коментарів
 • Sofy 10 января, 19:03 Теперь уже снова на 50 лет выдаются. Действие Постановления № 185 приостановлено 12.06.2013 года Постановлением КМ № 415. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • ку 9 ноября, 17:17 Скільки часу займає заміна посвідчення водія? Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • нік 30 апреля, 16:54 Стаття без деталей - пустий набір слів. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • 777 8 апреля, 17:07 категорія В - 10 чи 20 років, точно не вказали
  віктор 7 декабря, 19:55
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Влад 2 апреля, 18:00 Де взяти екзаменаційну картку водія? Це те що здавалось на компьютері в ДАІ? Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Григорій 1 апреля, 13:57 (Ризикну ще раз відправити свій пост. Перший раз він чомусь не з*явився) Стаття дуже кваліфікована. Автор повністю в матеріалі. Хотілося б дещо уточнити. 1) Шлюб і секс — це різні речі. Жодного юриста не цікавить фактичний перебіг сексуальності у «пари» (див. римське право, «Кодекс Наполеона» тощо). Іншими словами, якщо дві бабуськи вважають, що чухати одна одній спину чи лоскотати пʼятки перед сном — це і є СЕКС, і захочуть вступити у «шлюб», то жодний юрист не має права переконувати їх у протилежному. Він зобовʼязаний, відповідно до нового європейського закону, зареєструвати їхній шлюб. 2) Фактична мета «реєстарації» шлюбу, починаючи зі стародавнього світу, полягає у ПРАВОВОМУ ЗАХИСТУ ДИТИНИ, її стартових можливостей як майбутнього громадянина. Іншими словами, ЯКЩО «БАТЬКИ» НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ НАРОДЖУВАТИ ДІТЕЙ, ТО МОЖУТЬ І НЕ РЕЄСТРУВАТИ ШЛЮБ. 3) З клінічної точки зору, до гомосексуальності приводить специфічний «збій» тонкого генетичного механізму, і в цей же ряд медики ставлять церебральний паралич, аутизм, спадкові алкоголізм, наркоманію й проституцію (див. Е. Золя) і т. п. Держава, безперечно, мусить виявляти терпимість до таких людей, бо «вони не винні»! І дотримувати їхніх прав, — але не як хворих, а як ГРОМАДЯН, ЯКИМ ЧЕРЕЗ ЇХНЮ ХВОРОБУ ВАЖЧЕ ВИКОНУВАТИ ОБОВʼЯЗКИ ПЕРЕД ДЕРЖАВОЮ І ПЕРЕД СОБОЮ. Але, якщо поміркувати, то для гомосексуалів, які все ж не такі безпомічні, як хворі на церебральний параліч, така норма здається дискримінаційною. Парадокс, але саме на ній наполягають європейські юристи (здається, і автор статті також)! 4) У питанні про «усиновлення» дитини на першому місці мусять бути ПРАВА САМОЇ ДИТИНИ. Зрозуміло, що РІВНІСТЬ СТАРТОВИХ ПОЗИЦІЙ для дитини порушується, якщо «опікунство» дозволяють людям, хворим на аутизм, на сухоти, на алкоголізм, людям похилого віку, самітнім жінкам, проституйованим особам, гомосексуалістам та іншим. 5) Нарешті, існує одна особливість. Жодна з названих мною категорій хворих не вважає свій стан нормою. Але гомосексуали просто хизуються своїм станом. Це пояснюється тим, що сексуальний механізм самою природою запрограмований на «командну поведінку» в діяльності людини. І він так діє, хоч і вражений хворобою. Поясню на прикладі. Якщо в голівудського кібера вражена командна плата, то він не зменшує активності, а діє так само настирливо, тільки починає робить зло. Ось і у гомосексуалів вражена така «плата». А у сучасному європейському суспільстві ця «плата» дедалі частіше дає збій. Плюс врахуйте жалюгідний стан сучасної європейської філософії, яка втратила всі орієнтири для адекватної оцінки реальності (тут я повністю згодний з автором). Відповісти Цитувати
 • Григорій 1 апреля, 13:23 Стаття дуже кваліфікована. Автор повністю в матеріалі. Хотілося б дещо уточнити. 1) Шлюб і секс — це різні речі. Жодного юриста не цікавить фактичний перебіг сексуальності у «пари» (див. римське право, «Кодекс Наполеона» тощо). Іншими словами, якщо дві бабуськи вважають, що чухати одна одній спину чи лоскотати пʼятки перед сном — це і є СЕКС, і захочуть вступити у «шлюб», то жодний юрист не має права переконувати їх у протилежному. Він зобовʼязаний, відповідно до нового європейського закону, зареєструвати їхній шлюб. 2) Фактична мета «реєстарації» шлюбу, починаючи зі стародавнього світу, полягає у ПРАВОВОМУ ЗАХИСТУ ДИТИНИ, її стартових можливостей як майбутнього громадянина. Іншими словами, ЯКЩО «БАТЬКИ» НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ НАРОДЖУВАТИ ДІТЕЙ, ТО МОЖУТЬ І НЕ РЕЄСТРУВАТИ ШЛЮБ. 3) З клінічної точки зору, до гомосексуальності приводить специфічний «збій» тонкого генетичного механізму, і в цей же ряд медики ставлять церебральний паралич, аутизм, спадкові алкоголізм, наркоманію й проституцію (див. Е. Золя) і т. п. Держава, безперечно, мусить виявляти терпимість до таких людей, бо «вони не винні»! І дотримувати їхніх прав, — але не як хворих, а як ГРОМАДЯН, ЯКИМ ЧЕРЕЗ ЇХНЮ ХВОРОБУ ВАЖЧЕ ВИКОНУВАТИ ОБОВʼЯЗКИ ПЕРЕД ДЕРЖАВОЮ І ПЕРЕД СОБОЮ. Але, якщо поміркувати, то для гомосексуалів, які все ж не такі безпомічні, як хворі на церебральний параліч, така норма здається дискримінаційною. Парадокс, але саме на ній наполягають європейські юристи (здається, і автор статті також)! 4) У питанні про «усиновлення» дитини на першому місці мусять бути ПРАВА САМОЇ ДИТИНИ. Зрозуміло, що РІВНІСТЬ СТАРТОВИХ ПОЗИЦІЙ для дитини порушується, якщо «опікунство» дозволяють людям, хворим на аутизм, на сухоти, на алкоголізм, людям похилого віку, самітнім жінкам, проституйованим особам, гомосексуалістам та іншим. 5) Нарешті, існує одна особливість. Жодна з названих мною категорій хворих не вважає свій стан нормою. Але гомосексуали просто хизуються своїм станом. Це пояснюється тим, що сексуальний механізм самою природою запрограмований на «командну поведінку» в діяльності людини. І він так діє, хоч і вражений хворобою. Поясню на прикладі. Якщо в голівудського кібера вражена командна плата, то він не зменшує активності, а діє так само настирливо, тільки починає робить зло. Ось і у гомосексуалів вражена така «плата». А у сучасному європейському суспільстві ця «плата» дедалі частіше дає збій. Плюс врахуйте жалюгідний стан сучасної європейської філософії, яка втратила всі орієнтири для адекватної оцінки реальності (тут я повністю згодний з автором). Відповісти Цитувати
 • gay and HAPPY!!! 30 марта, 22:07 http://www.economist.com/news/united-states/21574510-same-sex-marriage-reaches-highest-court-first-time-justices-may-rule If not rights, then votes It is not hard to see why: support among almost every demographic group is growing, and youngsters are the most liberal of all. Sniffing the political wind, last month many Republicans called on the justices to ditch Prop 8. Hillary Clinton has added her support. In the 2004 election cycle Republicans used gay marriage to whack Democrats; the reverse could happen in 2016. The change in public opinion found political expression four times over last November. After a string of losses for campaigners Maine, Maryland and Washington became the first states to legalise gay marriage via the ballot box, and voters in Minnesota rejected a proposed ban. Legislatures in six other states and Washington, DC, have approved gay marriage. Several others, including Illinois and Minnesota, are debating bills; some could pass before the court’s ruling. Both sides of the debate have found uses for this turnaround in fortunes. Six months ago defenders of “traditional marriage” were crowing about their electoral invincibility; they now say America is conducting a vigorous democratic debate that judges should allow to run its course. This argument may appeal to cautious justices. As for gay-marriage campaigners, their successes have helped repair a split that emerged when the Prop 8 case was filed in 2009. Backers argued that marriage was a civil right that should not be held hostage to electoral whims. Others, fearing backlash from a premature court ruling, preferred a quieter approach, including state-by-state political campaigns. The political track now looks more viable, but the growth in support that made election wins possible has also reduced fears of backlash. “The momentum on the ground makes people less concerned about whether we are before the court before we should be,” says Brian Moulton, legal director at the Human Rights Campaign, a lobby group. The cause has been helped by ever-louder support from Mr Obama, who appears to see gay marriage as the great civil-rights struggle of the era. If so, it is being waged for couples like Ms Healey and Ms Dávalos. They plan to marry if Prop 8 is scrapped, but without fanfare. “Marriage is much more serious than a ‘yippee-for-me’ day,” says Ms Healey. The importance of marriage, she adds, is the only thing her opponents get right. Відповісти Цитувати
 • al 30 марта, 21:55 Интересно, куда "голосую ногами" морально-семейные, с традиционными ценностями украинцы - как раз в страны , где и легализированы однополые браки.. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Алекс 30 марта, 19:02 Обязательно надо анулировать брак гетеросексуалистов, котр. не приводит к деторождению...и не в коем разе не разрешать вступать в брак гетеросексуалистам старше 55 лет: детей от этого союза все равно не будет...Ну а если серьезно: жаль, что гомобный автор изверг идеи 19 века(( Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...