Топ Новини

"Інтелігент вищої проби": вийшла нова книга про Януковича

12 березня 2013 в 17:44

Починаються історії нової "Януковичіани" з часів прем'єрства і закінчуються нашими днями. Замість передмови - пророцтво священика Зосими, який, як виявляється, напророкував Януковичу і губернаторство, і прем'єрство, і президентство ще в ті часи, коли той керував автопідприємством.

yanukovich_29425.jpg
president.gov.ua
Про президента Віктора Януковича видавництво "Фоліо" випустило нову книжку. Про це пише у своєму блозі відомий журналіст і письменник Сергій Руденко.

Як відзначає блогер, автором книги з нехитрою назвою "Віктор Янукович" є Володимир Чередниченко, який "може претендувати на роль головного творця Януковичіани".

Ця робота Чередниченка складається з окремих епізодів його попередньої роботи - "Національна ідея" (2010) та з нових історій.

Серед героїв - Михайло Добкін, Дмитро Медвєдєв, Віктор Черномирдін, Леонід Кучма, Сергій Тігіпко, Віктор Пшонка, Олександр Лавринович, Анатолій Присяжнюк, Віталій Захарченко.

На відміну від "Національної ідеї" у "Вікторі Януковичі" автор вже не згадує про дворянське коріння Віктора Федоровича, про "стан", який оточує президента - Льовочкіна, Акімову, Скубашевського, Рафальського.

У книзі 47 історій, 250 сторінок і 6 ілюстрацій із зображенням Януковича. Тираж - 1500 екземплярів.

Починаються історії з часів прем'єрства і закінчуються нашими днями. Замість передмови - пророцтво Зосими, священика з Микільської церкви, що, як виявляється, напророкував Віктору Федоровичу і губернаторство, і прем'єрство, і президентство ще в ті часи, коли той керував автопідприємством.

Про Януковича-мисливця ходять легенди. Цьому захопленню Віктора Федоровича Чередниченко присвятив окрему розповідь - "Полювання на вовків".

У ній Янукович разом з мисливцем, його синами і головою однієї з райадміністрацій Валерієм Широю влаштовує облави на вовків.

"...Промайнула непрохана думка в тому, що є в полюванні якийсь елемент жорстокості, але ж існує біда, яку несуть сірі розбійники, тому і потрібно стежити за їхньою кількістю. Віктор Федорович міцніше стиснув свою п'ятизарядну "беррету", і її холодний метал, здавалося, додав мисливцеві холоднокровності і впевненості в собі" (с. 14).

"..Така людина, - посміхнувся Валерій Шира. - Зупинити його неможливо. Скільки років з ним знайомий, але не перестаю дивуватися. Інтелігент вищої проби, доктор наук, але може ось так, пліч-о-пліч зі всіма... Сам йде у загін, не під'їжджає..." (з. 15).

Втім, вся велич фігури Віктора Януковича виникає в описі робочої наради після святкування 20-річчя Незалежності. На ній обговорювали новий Кримінально-процесуальний Кодекс.

"...Янукович затримав важкий погляд на віце-прем'єрові, міністрові соціальної політики Сергію Тігіпку:

- Ось мне, Сергію Леонідовичу, цікаво: ким ви себе відчуваєте? Як і раніше, реформатором?..

Тігіпко забарився з відповіддю.

- А ви? - президент звернувся до Генерального прокурора.

- Я, Вікторе Федоровичу, відчуваю себе конем! - відгукнувся Пшонка. - Не вище робочої, - уточнив, - конячки... Я знаю своє місце.

Президент перевів погляд знову на Тігіпка і кілька секунд мовчки дивився віце-прем'єр-міністру у вічі.

- Сергію Леонідовичу, а як ви ставитеся до моєї ідеї не позбавляти людей волі за скоєння економічних злочинів? - запитав Янукович.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко відреагував правильно.

- Це добре, що вводяться поняття "домашній арешт" і "особисте зобов'язання". Добре, що в економічних злочинах пропонується застосовувати заставу. Добре, що допити і очні ставки за необхідності будуть проводиться дистанційно по скайпу..." (з. 212).

Читайте також:

Міністру культури Кулиняку сподобалися роздуми у книгах Януковича

ЗМІ: Українська влада викупила весь тираж книги Януковича

Австрійське об'єднання письменників відмовилося піарити книгу Януковича черещ плагіат

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • ИМИР 12 марта, 22:02 Что может хорошого написать номенкулатурная душа рвущаяся по трупам на вершину власти.Ничего патриотического.Ничего праведного.Одно предсказание сказки и сплетни.Пускай бы лучше соченил исповедь может быть и полегчало.Какой может быть с уголовника вора и мошенника Президент.О чем писать.После последней встречи с Путиным когда он заявил о внутригосударственных процедурах стало всем ясно что пока Янукович не решит вопрос у себя на сходняке подписывать документы никакие небудет.Что это в хрена за руководитель который ничего не решает.Кто сним вообще после этого будет вести дела. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...