Топ Новини

Іменні квитки вводять для боротьби з перекупниками

15 березня 2013 в 13:45

Іменні залізничні квитки вводяться для подальшого переходу на електронні проїзні документи, а також для запобігання незаконному перепродажу проїзних документів сторонніми особами.

Поетапний перехід на електронні квитки, значне зростання інтернет-продажів квитків і випадки їхнього незаконного перепродажу викликали необхідність ввести іменні залізничні квитки. Про це повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

За інформацією відомства, наявність іменних даних у квитках - невід'ємна частина електронного проїзного документа у країнах, де він застосований. Для з'ясування будь-яких непорозумінь, захисту прав пасажира необхідно мати інформацію про те, чи має особа право на проїзд за сплаченим квитком.

На проїзному документі вказується інформація щодо страхування пасажира, отже, він є одночасно і страховим полісом. Тому введення іменних квитків є цілком обгрунтованим, кажуть в "Укрзалізниці".

Міністерство інфраструктури нагадало, що для покупки квитка необхідно назвати касиру (або ввести самостійно в електронну форму) іменні дані людини, яка скористається проїзним документом. Документ, що засвідчує особу, буде необхідно пред'являти тільки при посадці на потяг.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України від 13 березня схвалив рішення про введення іменних залізничних квитків. Рішення уряду набуде чинності через 15 днів після його офіційного опублікування (постанову поки не опубліковано).

Як відзначили в УЗ, за період з моменту впровадження купівлі та бронювання квитків Інтернет продано більш 3,4 млн квитків: 2009 - 83,5 тис., в 2010-му - 132,5 тис., в 2011-му - 693,9 тис., у 2012 - більш 2,1 млн., за 2 місяці 2013 - понад 440 тис. квитків.

Читайте також:

Вартість квитків на Hyundai буде залежати від часу покупки

Квитки на потяги в Україні зникнуть, поступившись місцем електронним документам

Електронний квиток на потяг можна буде завантажити на мобільний за QR-кодом, не розкриваючи

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...