Топ Новини

Харків'ян попросили "поставитися з розумінням" до подорожчання громадського транспорту

24 березня 2013 в 10:29

Харків'ян попросили змиритися з подорожчанням транспорту. Тролейбус і трамвай - 2 гривні, метро - 3 гривні.

У Харкові у трамваях і тролейбусах з'явилися листівки від імені колективу і адміністрації депо, які просять харків'ян "поставитися з розумінням" до планованого подорожчання проїзду до 2 грн.

"Ми звернулися до Харківської міської ради з проханням переглянути тарифи на проїзд в електротранспорті. Це вимушена міра... Розрахунковий тариф становив 2 грн. Просимо Вас поставитися з розумінням до підвищення тарифу на проїзд, тому що це не тільки дасть нам можливість своєчасно отримувати заробітну плату, але і дозволить зберегти електротранспорт у нашому місті", - говориться в листівці.

Її автори пояснюють необхідність нових тарифів збільшенням вартості енергоносіїв, подорожчанням запчастин і матеріалів для ремонту рухомого складу, збільшенням обсягу податків, що перераховуються підприємствами електротранспорту і збільшенням мінімальної заробітної плати.

Раніше, в середині березня, листівки з аналогічним текстом з'явилися в харківському метрополітені. Городян просили "поставитися з розумінням" до збільшення вартості проїзду до 3 грн.

Як повідомлялося, 27 лютого міський голова Харкова Геннадій Кернес повідомив, що ціни на проїзд у міському електротранспорті буде переглянуто.

"Я думаю, що 2 грн для трамвая та тролейбуса - це нормально... І я вважаю, що для метро оптимально було б 3 грн... Такого рішення ще немає. Все на рівні розрахунків", - сказав Кернес.

Читайте також:

Кернес пообіцяв харків'янам підняти ціни на проїзд

Третина виділених на ремонт доріг грошей піде в Донецьк і Дніпропетровськ

Добкін пообіцяв комуністам зберегти харківські пам'ятники Леніну

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...