Топ Новини

Губернатор Донеччини поскаржився на деградацію шахтарських селищ

22 січня 2013 в 11:36

Голова Донецької ОДА має намір боротися з масовим поширенням "копанок", хоча визнає, що для багатьох жителів області вони є єдиним засобом виживання.

Голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький заявляє про "повну деградацію" покинутих шахтарських селищ у регіоні. Він зазначив, що йому відомо про масове розповсюдження копанок - нелегальних місць видобутку вугілля у містах Сніжне, Торез, у Шахтарському районі, де знаходиться багато закритих, непрацюючих шахт і занедбаних вугільних виробок.

"Знаю про ситуацію у Сніжному, де прямо у дворах там купують ділянки і всередині ведуть видобуток. Скажу чесно: на жаль, доводиться погодитися з тим, що десь є дійсно повна деградація цих покинутих шахтарських селищ. І нам необхідно цю проблему визнати і думати про те, яким чином там все-таки замістити, - зазначив Шишацький. - Тому що, на жаль, ось такі приватні копанки - їх і оформляти немає ніякого сенсу і можливості. Але для деяких людей ці копанки просто джерело виживання".

На думку Шишацького, "і Сніжне, Торез, і Шахтарський район залишаються зоною екологічного та іншого лиха". Він повідомив, що в ОДА буде запланована поїздка губернатора, але з конкретними пропозиціями, для поліпшення ситуації, у тому числі і з коштами, які ми можемо з субвенції соцекономрозвитку області направити на ці райони, на ті ж погані дороги, водопостачання тощо, де є цілий клубок проблем.

Оцінюючи роботу місцевої влади, зокрема, діяльність мера Сніжного у питанні нелегального видобутку вугілля, Шишацький заявив, що керівник міста тут, звичайно, пасивний. "Дещо пасивна позиція місцевої влади, в тому числі і мера Сніжного", - сказав губернатор.

Щодо думки місцевих жителів про те, що керівники міста і місцеві правоохоронні органи самі зацікавлені в існуванні копанок як джерел їхнього доходу, Шишацький відзначив: "Чесно сказати, я приходжу до думки, що найчастіше, напевно, простіше людину замінити, аніж змінити. Тож будемо думати над цим питанням".

Читайте також:

У Партії регіонів пояснили, чому Донбасу з держбюджету виділили найбільше коштів

На шахтах з глибоким заляганням вугілля вигідніше видобувати не вугілля, а шахтний метан - глава "Укркоксу"

Україну звинуватили у продажу Ірану вугілля за "сірими схемами" в обхід санкцій ЄС і США

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Перро 2 июля, 21:51 Після повалення донецького режиму відкриється ще більше прихованої правди та різних фінансових таємниць щодо діяльності донецьких "губернаторів"! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...