Громадська рада побоюється посилення держконтролю над "Інтером"

11 березня 2013 в 15:43

Незважаючи на розрив меморандуму новими власниками "Інтера", громадська рада ще місяць буде моніторити дотримання стандартів журналістики на каналі.

Интер
Колаж ZN.UA

У громадській раді телеканалу "Інтер" розцінюють відмову керівництва каналу від співпраці в рамках меморандуму, підписаного з фондом "Відродження", як посилення державного контролю над засобами масової інформації.

"Для нас згортання співпраці "Інтера" з громадською радою є певним показником посилення державного контролю над ЗМІ, що може статися не тільки з вашою телекомпанією", - йдеться в заяві громадської ради.

Громадська рада нагадала, що у неї є місяць на завершення професійного моніторингу каналу згідно з меморандумом і повідомила, що результати моніторингу будуть оприлюднені в Україні і за кордоном після 7 квітня 2013 року, коли завершиться дія меморандуму. Громадська рада побажала керівництву телеканалу утримати близькі до європейських стандарти інформаційного мовлення, які були досягнуті журналістським колективом "Інтера" під час дії спільного меморандуму.

- Нові власники телеканалу "Інтер" ліквідували громадську раду

Як повідомлялося, Inter Media Group Limited відмовилася від меморандуму, підписаного з фондом "Відродження" про створення громадської ради телеканалу "Інтер".

Раніше, 10 грудня 2012 року міжнародний фонд "Відродження" та Inter Media Group Limited підписали меморандум про створення громадської ради телеканалу "Інтер". Планувалося, що незалежна громадська рада буде моніторити дотримання стандартів журналістики на каналі.

Нагадаємо, 1 лютого стало відомо, що GDF Media Ltd реалізувала опціон на покупку 100% акцій U.A. Inter Media Group, що належить колишньому віце-прем'єрові Валерію Хорошковському.

Договір був підписаний, виходячи з оціночної вартості всієї медіагрупи - 2,5 млрд доларів.

Пізніше у Group DF офіційно повідомили, що акціонерами U.A. Inter Media Group стануть компанії, що належить Дмитру Фірташу і главі адміністрації президента України Сергію Льовочкіну. За словами Льовочкіна, його частка становить 20%, а після схвалення купівлі АМКУ він передає свої акції в управління компанії Фірташа GDF Media Ltd.

Читайте також:

Поява Льовочкіна серед акціонерів "Інтера" стала несподіванкою для Хорошковського

Клименко сподівається, що Хорошковський і Фірташ сповна платитимуть податки за продаж "Інтера"

Фонд "Відродження" вимагає від Єфремова оприлюднити дані про гроші Сороса на дестабілізацію в Україні

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...