Глава Мін'юсту не проти озброїти українців травматичною зброєю

17 січня 2013 в 18:43

У разі подання закону про вільне носіння травматичної зброї, Міністерство юстиції навряд чи буде блокувати зазначений законопроект.

Травматическое оружие
Психічно здоровим людям можна дозволити носіння травморужия

Міністр юстиції України Олександр Лавринович не бачить загрози для суспільства у вільному продажу травматичної зброї, але виступає проти продажу бойового. Про це він сказав у ході прямої телефонної лінії в газеті "Комсомольська правда в Україні".

На думку Лавриновича, кожна людина, яка не перебуває на обліку, має право носити і застосовувати травматичну зброю згідно з законом. "Якщо вона буде застосовувати її поза межах закону, то, звичайно, вона повинна бути позбавлена права мати зброю. Я не бачу небезпеки, якщо люди будуть купувати саме травматичну зброю, але в жодному разі не бойову", - підкреслив міністр.

При цьому глава Мін'юсту зазначив, що Україна не може дозволити собі йти шляхом США, де громадяни можуть набувати бойову зброю. "У нас ситуація була б гіршою", - сказав Лавринович, маючи на увазі часті випадки незаконного застосування зброї в США.

На уточнююче запитання, яким чином міністр юстиції захищається, він відповів: "Коли на мене нападають журналісти, я хочу більше посміхатися і говорити приємних слів - це працює як найнадійніший захист".

Згідно з чинним законодавством травматичну зброю можуть носити депутати, судді, співробітники правоохоронних органів, військовослужбовці, держслужбовці і журналісти.

Читайте також:

Набув чинності закон, що дозволяє охоронцям застосовувати зброю і нацьковувати собак

У МВС пообіцяли посилити контроль над охоронцями з травматичною зброєю

У Росії травматичну зброю прирівняли до вогнепальної

В Житомирі п'яний міліціонер покалічив чотирьох відвідувачів кафе

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...