Топ Новини

Генпрокуратура звинуватила Нацкомфінпослуг у масових порушеннях

24 квітня 2013 в 08:39

Результати перевірки Генпрокуратурою роботи Нацкомфінпослуг показали, що регулятор недобросовісно виконував свої зобов'язання і необґрунтовано затягував процес розгляду документів.

У Генеральній прокуратурі повідомили про результати проведеної в березні перевірки діяльності Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері ринків фінансових послуг.

"Під час перевірки було встановлено, що держрегулювання Нацкомфінпослуг здійснювалося з тяганиною, вирізнялося неоднаковим застосуванням норм законодавства, неповнотою перевірок та стягнення штрафних санкцій", - заявили у прес-службі ГПУ.

Крім того, вивчення регулятором документів, які подавалися фінансовими установами, іноді зводилося до пошуку дрібних недоліків у наданих матеріалах. В результаті заяви учасників ринку залишалися без розгляду, наприклад, через відсутність нумерацію аркушів, неякісного друку документів.

За даними ГПУ, керівництво регулятора вжило ряд заходів і притягнуло винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності, пише Коммерсант-Украина.

Перевірка Нацкомфінпослуг відбувалася одночасно зі зміною її керівництва. 12 березня президент призначив керівником комісії Бориса Візірова, який очолював Моторне (транспортне) страхове бюро України.

"Ми зараз тільки вивчаємо підсумки перевірки. Паралельно міняємо організаційну структуру комісії, запланували низку кадрових перестановок, переглядаємо принципи роботи з підконтрольними нам учасниками ринку. У перспективі це все, безумовно, відіб'ється як на швидкості прийняття рішень, так і на якості роботи регулятора в цілому", - пообіцяв глава Нацкомфінпослуг Борис Візіров.

Наприклад, учасники ринку відзначають, що, на відміну від інших регуляторів, куди необхідні документи можна донести, в Нацкомфінпослуг повністю повертали весь пакет документів, і компаніям доводилося заново пройти всю процедуру їхньої подачі.

Раніше повідомлялося, що Янукович призначив нового голову ключового фінансового регулятора країни.

Читайте також:

Янукович призначив главою Нацкомфінпослуг Бориса Візірова

Нацкомфінпослуг готує подорожчання "автоцивілки"

Держава хоче посилити контроль над ринком аудиторських послуг

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...