Топ Новини

Ганна Герман зізналася в любові до російської мови

20 березня 2013 в 18:54

Ганна Герман запевняє, що регіонали виступають у Верховній Раді російською не через незнання української, а з поваги до своїх виборців.

Анна Герман
Ганна Герман часто спілкується російською мовою і дуже любить цю мову
blog.tui.ua

Народний депутат від фракції Партії регіонів Ганна Герман дуже любить російську мову, а будь-які спекуляції на мовному ґрунті вважає відвертою провокацією.

"Якщо в людини виникає проблема, якою мовою спілкуватися, варто подумати про її рівень культури. Нормальна людина має вміти спілкуватися на багатьох мовах. І завжди треба вибирати ту мову, на якій розмовляє твій співрозмовник, той, хто слухає тебе. Тому важливо донести свою ідею, свою позицію до того, на чиє розуміння ти розраховуєш", - цитує Герман прес-служба Партії регіонів.

За її словами, коли в українському парламенті вимагають перекладача з російської на українську, виникають сумніви в адекватності цих людей.

"Якщо ті люди, які тебе обрали, говорять російською, то говорити з ними треба російською. Якщо ти любиш українську і хочеш переконати людей, що ця мова дійсно хороша, зроби так, щоб вони полюбили її, а не зненавиділи. Бо якщо ти будеш її нав'язувати агресивним способом, вони ще більше будуть від неї віддалятися. Я багато разів бувала в Донецьку, в Криму, в інших східних і південних регіонах, і майже скрізь я розмовляю українською, і люди сприймають це дуже добре. Але я часто спілкуюся і російською мовою, і я дуже люблю цю мову. Адже це одна з найбагатших мов світу. Як на мене, будь-які спекуляції на мовному ґрунті - це відверта провокація", - заявила Герман.

Читайте також:

Герман склала "пам'ятку" для опозиції з десятком помилок

Регіонали і далі будуть виступати у Верховній Раді російською мовою

Спікер пообіцяв виступати в Раді українською, щоб не розпалювати конфлікт

Уряд дав розпорядження клеїти товарні етикетки російською мовою

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Оттон 20 марта, 20:03 Маячня. Державні службовці (депутати) на роботі (в Верховній Раді), промовляючи для вього українського народу з трибуни зобовязані говорити ДЕРЖАВНОЮ мовою, зрозумілою для ВСІХ громадян. Між собою (в коридорі наприклад) беззаперечно можуть балакать будь-якою мовою, хоть хінді. Російську мову люблять всі, проте уподобання та блудливі словеса Галини Стеців на рахунок російської мови нікому не цікаві. Переконувати любити державну мову - завдання для психіаторів. Для чого її любити? нею необхідно спілкуватись. Провокацію творять державні службовці, які публічно (на камеру) відмовляються говорити нею під час виконання своїх функціональних обовязків
    Людмила 21 марта, 11:55
    Я с Вами согласна! Общаться мы с вами можем на любом языке! А вот на работе (ВР) - для этого существует государственный язык! И зачем об этом спорить! А вот Герман, так это политический флюгер, дунули в эту сторону - начинает глаголить то, что приказали. Дунули в другую - совсем противоположное. Приспособленка, за что и держат! Так неприятно слушать угоднические речи!!!! ПОЗОР!!!!!
    Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...