Французькі будівельники повернулися на Чорнобильську АЕС

20 лютого 2013 в 18:43

Після обвалення покрівлі машинного залу блоку №4 французи покинули Чорнобиль, незважаючи на те, що загрози підвищення радіації не було.

ЧАЭС
Спорудження нового безпечного конфайнмента

Консорціум "Новарка", очолюваний французькими компаніями, відновив роботи зі спорудження нового безпечного конфайнмента (НБК) на Чорнобильській АЕС, повідомляє прес-служба атомної станції.

"20 лютого 2013 року було відновлено роботи з монтажу металоконструкцій і обшивки арки НБК, які виконує персонал спільного підприємства "Новарка" в зоні вільного доступу", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Французькі будівельні компанії Vinci і Bouygues евакуювали свій персонал з Чорнобиля після того, як стало відомо про інцидент у машинному залі ЧАЕС.

Нагадаємо, що 12 лютого в машинному залі четвертого енергоблоку ЧАЭ сталося часткове руйнування стінових панелей і частини легкої покрівлі, площа обвалу становила близько 600 квадратних метрів.

За інформацією прес-служби станції, в даний час завершуються роботи з розчищення завалів, що утворилися в результаті обвалу частини стінової конструкції і покрівлі машинного залу четвертого блоку ЧАЕС. Роботи веде персонал ДСП ЧАЕС.

Читайте також:

Французькі компанії евакуювали персонал з Чорнобиля

На Чорнобильській АЕС впали бетонні плити в машинному залі, радіаційний фон у нормі

За матеріалами: DT.UA
Теги ЧАЕС
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...