Фірми Григоришина при Костенку отримали 11 гектарів у Сімеїзі і Парковому за одне засідання селищної ради

6 березня 2013 в 09:43

Зокрема, фірма "Пансіонат "Веселий" отримала право викупу ділянки площею 5,4 га за 6 мільйонів 475 тисяч 776 гривень. Власниками "Пансіонату "Веселого" через київську фірму є кіпрські компанії "Кеймонт лімітед" і "Енерджі стандарт реал естейт лімітед".

На сесії Сімеїзської селищної ради у листопаді 2012 року було прийнято п'ять рішень щодо надання права викупу або оренди земельних ділянок структурам, пов'язаним з мільярдером Костянтином Григоришиним. Загальна площа ділянок - близько 11 гектарів. Це випливає з рішень Сімеїзської селищної ради, якими володіє "Центр журналістських розслідувань".

На засіданні Сімеїзської селищної ради 28 листопада 2012 року було розглянуто 227 рішень, переважна більшість з яких - земельні.

Так, фірма "Пансіонат "Веселий" отримала право викупу ділянки площею 5,4 га за 6 мільйонів 475 тисяч 776 гривень. Власниками "Пансіонату "Веселого" через київську фірму є кіпрські компанії "Кеймонт лімітед" і "Енерджі стандарт реал естейт лімітед". За допомогою останньої група "Енергетичний стандарт", що контролюється Костянтином Григоришиним, керує низкою підприємств-резидентів України.

Фірма "Тай-Інвест" отримала право викупу двох ділянок у Парковому площею 0,65 га і 0,4866 га. Також їй дано дозвіл на розробку документації для отримання права оренди майже гектара землі для будівництва пансіонату у Парковому. Керівником "Тай-Інвест" є депутат Сімеїзської селищної ради Олександр Анікєєв, який також є керівником департаменту "КУА "Глобус Ессет Менеджмент", створеного для управління частиною активів "Енергетичного стандарту".

Ще одній фірмі з таким самим ланцюжком власників - ТОВ "РАУ", зареєстрованій в Ялті, - на тій же сесії було дано право викупу ділянки площею 3,7 га під комплексом будівель в смт. Блакитна Затока. Ціна - 16 мільйонів 940 тисяч 375 гривень (450 гривень за квадратний метр).

Жителі Ялти також повідомляють журналістам, що в кінці 2012 року, на грудневій сесії Сімеїзської селищної ради було прийнято понад 70 "земельних" рішень. Проте секретар селищної ради Юрій Ломенко, що виконує після смерті Кирила Костенка обов'язки голови, відмовився відповідати на питання "Центру". На офіційному сайті органу місцевого самоврядування ці та наступні рішення вже не публікувалися.

Читайте також:

Слідство назвало основну версію вбивства мера Сімеїза

У Криму рейдери намагалися захопити "Будинок творчості письменників імені Чехова"

Дитячому протитуберкульозному санаторію в Криму повернули частину незаконно відібраної землі

Прокуратура перевірить законність відчуження майна санаторію, на місці якого виріс "маєток Медведчука"

 

За матеріалами: Центр журналістських розслідувань
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...