Топ Новини

Фахівці Hyundai будуть супроводжувати рейси електропотягів

10 січня 2013 в 15:02

Українська і корейська сторона об'єднали зусилля, щоб у найкоротші терміни усунути всі технічні проблеми з електропотягами Hyundai.

poezd Hyundai.jpg
uz.gov.ua
Корейська компанія Hyundai Rotem взяла на себе зобов'язання забезпечити супровід кожного рейсу потягів аварійними бригадами для оперативного вирішення питань.

За інформацією Міністерства інфраструктури, таке рішення було озвучено під час робочої наради віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула з представниками корейської компанії Hyundai, керівництвом Міністерства інфраструктури України і "Укрзалізниці".

"Необхідно детально розібратися у причинах виникнення несправностей і вжити необхідних заходів щодо їх запобігання в майбутньому, - заявив Олександр Вілкул. - Спільними зусиллями корейської та української сторін знайти технологічні шляхи виходу з ситуації і усунути всі технічні несправності у найкоротші терміни".

У свою чергу, представники Hyundai Rotem надали графік супроводу фахівцями компанії електропотягів Hyundai.

Керівник представництва Hyundai Rotem в Україні Юнсук Чой і керівник проектів Hyundai Rotem в Україні Лі Донгхун також звернулися до керівництва "Укрзалізниці" з проханням провести модернізацію контактних мереж і встановити обладнання для ремонту електропотягів в депо.

Нагадаємо, що представники корейської компанії Hyundai надали письмові гарантії усунути технічні проблеми з електропотягами в найкоротші терміни і за свій рахунок.

За матеріалами: lb.ua
Теги Hyundai
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...