Топ Новини

Донецькі депутати хочуть розібратись з сайтами, що дискредитують Партію регіонів

4 квітня 2013 в 20:13

Дійшло до того, що діти регіоналів приходять зі школи й кажуть: "Тату, вас там назвали зрадниками Донбасу".

Предатели Донбасса
Акція проти сланцевого газу

Влада Донецької області має розібратися з тими, хто дискредитує Партію регіонів. Про це на сесії Донецької облради заявив депутат Ордаш Дадашов, звертаючись до спікера облради Андрія Федорука, повідомляє видання "Новини Донбасу".

"Після голосування в обласній раді за видобуток нетрадиційного газу у регіоні розгорнута кампанія дискредитації членів Партії регіонів - обласних депутатів, які голосували за це рішення. На міському сайті Артемівська 06274.com.ua опубліковано портрет великий нашого президента і обласних депутатів під назвою "Зрадники Донбасу", - розповів він.

Депутат попросив спікера облради доручити відповідним службам розібратися - "звідки ноги ростуть, і хто цим займається". "Напередодні великих подій виборних Партії регіонів і членам Партії регіонів обласної ради це не треба. Дійшло до того, що зі школи приходять діти і кажуть: "Тату, вас там назвали зрадниками Донбасу, що сталося?" Кому це треба, щоб люди на місцях були засмучені", - сказав він.

Нагадаємо, що 28 лютого мер Краматорська Геннадій Костюков у своєму виступі заявив: "Молоді люди зараз користуються інтернет-простором. Я більш ніж упевнений: у жодній країні світу, окрім Росії і нас, такої гидоти про перших осіб держави не пишуть. Буквально найближчим часом відчуємо, що це далеко не так. Ми будемо пожинати плоди нашого байдужого ставлення до цього. Вони використовують це і найголовніше - вони закладають невіру у молодих людей і виховують таким чином ціле покоління скептиків. То сланцевий газ, то ще щось, не розуміють ні суті проблеми, нічого. Це дуже серйозно. У нас попереду 2015 рік, ми втрачаємо час! А ще ефір весь загажено. При жінках мало не сказав - як".

У цей час із зали хто-то викрикнув: "Давити їх, та й усе!"

Читайте також:

Донецькі чиновники запропонували заборонити писати в інтернеті гидоту про Януковича

Альпіністи Донбасу намір доставити на Еверест вугілля і прапор Донецької області

Донецькі індіанці

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...