Топ Новини

Для київських учнів введуть пільгову "Картку школяра"

6 лютого 2013 в 12:06

Столична влада має намір ввести у трьох київських школах пілотний проект "Картка школяра", завдяки якому учні зможуть отримувати різні знижки.

У київських школах вже в цьому році можуть ввести "Картку школяра". Вона цілком може замінити учнівський квиток, а також надати студентам низку знижок і програм лояльності - наприклад, знижку на проїзд у транспорті. Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов.

За його словами, реалізація цього проекту буде проходити на базі трьох київських загальноосвітніх навчальних закладів, які були обрані в якості пілотних. Якщо проект приживеться і покаже себе з найкращої сторони, тоді такі "Картки школяра" будуть впроваджені у всіх школах міста Києва.

"Спочатку цей проект необхідно протестувати на практиці. Тому, він буде задіяний поки лише у трьох школах", - сказав Попов.

Він уточнив, що після певного часу в цих школах відбудуться збори вчителів, дітей та їхніх батьків, щоб з'ясувати, наскільки "Картка школяра" себе виправдовує.

"Нам необхідно зрозуміти, що проект дійсно цікавий і для батьків і для школярів. Можливо, на зустріч будуть запрошені члени профспілок і сфери освіти, щоб разом можна було вирішити питання подальшого розвитку цього проекту", - уточнив Олександр Попов.

При цьому, голова КМДА назвав "Картку школяра" досить "сирим проектом", який необхідно розвивати і розвивати.

Читайте також:

У Бразилії у шкільну форму почали вшивати чіпи, щоб учні не прогулювали

Київських дітей хочуть пускати у школу за картками

За матеріалами: gorodkiev.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...