Топ Новини

ДАІ не зможе штрафувати водіїв за використання шин не по сезону

12 лютого 2013 в 17:09

Під час обговорення питання виникла складність у визначенні сезонів з експлуатації через відмінність кліматичних умов на території України. Таким чином, згідно з новою редакцією правил, водій не буде зобов'язаний міняти шини в залежності від пори року.

ГАИ
ДАІ

Міністерство внутрішніх справ України планує внести уточнення у нову редакцію правил дорожнього руху (ПДР) щодо експлуатації шин по сезону. Про це на прес-конференції заявив начальник Центру безпеки дорожнього руху і автоматизованих систем при МВС України Сергій Будник.

"Зараз стосовно шин закладено таке формулювання, що водій з урахуванням стану проїжджої частини повинен приймати заходи щодо застосування шин по сезону. Спочатку в проекті було "по сезону експлуатації"... Ми плануємо обговорити це питання з вченими. У нас є відповідні вищі навчальні заклади в цьому профілі. Є науково-дослідний інститут "Укравтодору". Це питання ми вивчимо і, можливо, у перспективі ми закладемо в правила дорожнього руху більш конкретне формулювання", - заявив Будник.

За його словами, в ході обговорення питання про використання шин відповідно до сезоноів виникло багато питань. Виникла складність у визначенні сезонів по експлуатації через відмінності кліматичних умов на території України. Таким чином, згідно з новою редакцією правил, водій не буде зобов'язаний міняти шини залежно від пори року, і працівники ДАІ не зможуть штрафувати водіїв за незаміну шин.

Нагадаємо, 11 лютого 2013 року Кабінет міністрів України на закритому засіданні ухвалив нову редакцію правил дорожнього руху (ПДР). Документ набирає чинності з 15 квітня 2013 р. і передбачає багато нововведень.

Читайте також:

В Україні затверджено зміни у правилах дорожнього руху

МВС схвалив нові правила для водіїв: шини - тільки по сезону

ДАІ замінить постових автоматичними комплексами

Названо найнебезпечніші автомобілі на українських дорогах

 

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...