Бойовики обстріляли Троїцьке з артилерії, гранатометів і мінометів

Поділитися
Бойовики обстріляли Троїцьке з артилерії, гранатометів і мінометів Більшу частину обстрілів із забороненого великокаліберного озброєння бойовики зосередили на луганському напрямку © Прес-центр АТО/Facebook
Поранені двоє українських військових.

Російсько-терористичні війська протягом минулої доби, 23 січня, 51 раз обстріляли позиції українських військових у Донбасі.

На маріупольському напрямку окупанти застосовували міномети калібру 120 і 82 мм, з них неодноразово відкривали вогонь по Красногорівці, Мар'їнці і Широкиному. З гранатометів і стрілецької зброї бойовики обстріляли Павлопіль, Гнутове, Талаківку, Новотроїцьке, Широкине, Водяне та Лебединське. У Новотроїцькому та Широкиному працювали ворожі снайпери.

На луганському напрямку бойовики відкривали вогонь з забороненого озброєння - артилерії калібру 122 мм і мінометів калібру 120 і 82 мм. З них бойовики обстрілювали позиції українських військових у Троїцькому. З мінометів різних калібрів обстрілювали також Попасну і Новозванівку. Окупанти з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї відкривали вогонь по Кримському, Троїцькому, Новозванівці, Новоолександровці і Станиці Луганській, в якій повинно було відбутися розведення сил і засобів.

На донецькому напрямку окупанти з мінометів калібру 120 мм обстріляли Луганське. З гранатометів і стрілецької зброї – позиції бійців ЗСУ в Авдіївці, Зайцевому і Опитному. У Пісках працював ворожий снайпер, а по Луганському вела вогонь БМП бойовиків.

Нагадаємо, що 21 грудня спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі в Мінську Мартін Сайдик заявив, що учасники переговорів домовилися про припинення вогню з 24 грудня.

Проте, як повідомили в штабі АТО, режим дотримання тиші протримався близько 25 хвилин, після чого терористи продовжили обстріли позицій ЗСУ з різних видів озброєння, у тому числі, ствольної артилерії і мінометів.

Написи "ЛДНР" означають не тільки відсутність основних прав і свобод, небезпеку для життя, - але і невизначеність майбутнього, де змінні змінюються з такою швидкістю, що спрогнозувати завтрашній день часом не легше, ніж розібратися в тому, що було вчора. Існує три сценарії можливого майбутнього окупованих територій: велика війна, вибори і нічого не зміниться. Детальніше про можливе майбутнє Донбаса читайте в матеріалі Станіслава Васіна "Донбас-2017: три сценарії" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі