Топ Новини

Близько 300 лікарів можуть отримати статус учасника АТО

12 жовтня 2014 в 19:22

Уповноважений президента з питань врегулювання ситуації на сході України заявила, що питання про статус має бути вирішено якомога швидше.

военный, врач
Близько 300 лікарів можуть отримати статус учасника АТО

Близько 300 лікарів, які з червня 2014 року працювали в Донбасі, повинні отримати статус учасників антитерористичної операції з відповідними пільгами.

Як повідомила уповноважений президента з питань врегулювання ситуації на сході України Ірина Геращенко, питання про надання лікарям статусу учасників АТО вже піднімалося у Верховній Раді і у запитах до уряду, і має бути вирішено якомога швидше.

Як повідомили в прес-службі президента, за інформацією лікарів, значно скоротилася кількість поранених з вересня 2014 року. Більшість пацієнтів сьогодні - це не поранені, а хворі на пневмонію та іншими сезонними захворюваннями.

Читайте також: ОБСЄ заявила про зниження рівня насильства в Донбасі

Нагадаємо, 16 липня президент України Петро Порошенко підписав зміни в закон "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", згідно з яким учасниками бойових дій визнаються всі учасники АТО.

Пізніше начальник управління по роботі з особовим складом Збройних сил України Олександр Розмазнин повідомив, що на сьогодні відсутній механізм визначення статусу учасників бойових дій. "Вже отримали (статус учасника бойових дій. - Ред.) ті, хто загинув", - сказав Розмазнин.

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...