Топ Новини

Азаров зауважив, що зима "остаточно доконала" українські дороги

6 лютого 2013 в 11:34

Прем'єр визнав, що дороги в Україні у жахливому стані. На його думку, в цьому винна "сувора зима".

Прем'єр-міністр Микола Азаров на засіданні уряду 6 лютого доручив сконцентрувати ресурси і зусилля на ремонті українських доріг. На деякі з них, зізнався глава Кабміну, неможливо дивитися без сліз".

"Сьогодні як ніколи нашими дорогами проїхати складно, а іноді просто неможливо. Нинішня зима остаточно доконала багато кілометрів доріг і вулиць. Водії та пішоходи обурені таким поганим станом доріг", - сказав Азаров.

На думку прем'єра, провиною всьому сувора зима 2012-2013 і часті перепади температур, які разом з вантажними автомобілями розбили дороги.

"Руйнується дорожнє покриття на міських вулицях, комунальних дорогах, на старих автомобільних дорогах загального користування. Без сліз неможливо дивитися на дорогу Київ - Одеса на ділянці дороги Хмельницький - Чернівці. Або спробуйте проїхати від Сум до Києва", - сказав він.

"Не краща ситуація і з дорогами комунальної власності. Як приклад, Кільцева дорога навколо Києва. Жоден обласний центр не може похвалитися гарними дорогами", - додав Азаров.

- На ремонті доріг чиновники "нагріли" 177 млн грн

Організацію невідкладного ремонту і підготовку до планових ремонтів доріг Азаров доручив взяти під особистий контроль віце-прем'єрові Олександру Вілкулу.

"Зараз потрібно сконцентрувати ресурси і зусилля на негайному відновленні покриття у найбільш проблемних місцях", - підкреслив він.

За підрахунками прем'єра, на будівництво утримання та відновлення пошкоджених доріг в Україні необхідно 2 млрд. гривень. Зараз же з бюджету виділяється тільки 417 млн.

Інші ресурси Азаров запропонував шукати в місцевих бюджетах і комунальних підприємствах.

"Тому потрібно сконцентрувати всі можливі ресурси, не розпорошувати їх, шукати місцеві резерви", - сказав глава уряду.

Прем'єр заявив, що і в "Укравтодору", і в регіонах є потенційні можливості для розгортання робіт з відновлення пошкоджених за зиму доріг.

"Зрозуміло, що зараз несприятливі умови для повноцінного ремонту дорожнього покриття. Але, принаймні, ліквідувати небезпечні ділянки і якісно підготуватися до планових ремонтів, почати їх, як тільки дозволять погодні умови - необхідно", - наголосив Азаров.

Читайте також:

Янукович звільнив голів трьох районів Києва за неприбраний сніг і ожеледицю

Азаров розповів, які дороги збирається побудувати в 2013 році

Для ремонту всіх доріг в Україні потрібно 85 років

Україна зайняла 16 місце в рейтингу доріг - з кінця

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...