Азаров сподівається, що місце "Аеросвіту" займе "більш конкурентний перевізник"

11 січня 2013 в 19:52

Азаров фактично назвав найбільшого українського авіаперевізника "Аеросвіт" банкрутом, висловивши надію, що його місце на ринку займе інша компанія.

 

Прем'єр-міністр України Микола Азаров не бачить проблем у банкрутство авіакомпаній, оскільки в кінцевому підсумку вона йде на благо пасажирам.

"Ситуація, яка відбувається зараз з компанією "Аеросвіт" змусить нас розробити такі заходи з розвитку авіаперевезень в країні, які б мінімізували ризик подібної ситуації в майбутньому", - написав Азаров на своїй сторінці в Facebook.

При цьому він зазначив, що "банкрутство великих авіаперевізників досить часто відбувається у світі, і багато країн з цим явищем стикаються навіть зараз. Але рішення цих проблем полегшується тим, що є конкурентне середовище, і поле збанкрутілої компанії дуже швидко займається конкурентом. Пасажири так чи інакше страждають, але проблема вирішується на користь більш конкурентного перевізника. І вже на новому етапі пасажири отримують певні переваги".

Азаров вважає завданням уряду створити таку ж модель. "Звичайно, проблем на цьому шляху дуже багато, але ще раз повторюю, цей випадок змусив уряд знаходити рішення, і вони будуть знайдені", - повідомив він.

Читайте також:

МЗС закликав українців подумати перед покупкою квитків на рейси "Аеросвіту"

Азаров вирішив розібратися з "Аеросвітом"

"Аеросвіт" припинив більшість міжнародних рейсів

Уряд орендує літаки для застряглих пасажирів "Аеросвіту"

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...