Антикорупційна рада вимагає перевірити декларацію про доходи Януковича

20 квітня 2013 в 12:51

Виплата гонорару Януковичу за книги - це "якесь фіктивне дело". Цим повинні зайнятися відповідні органи.

Виктор Янукович
Справою про книги Януковича повинні зайнятися відповідні органи
www.3dsmodels.com

Громадська організація "Антикорупційна рада України" вимагає від правоохоронних органів перевірити достовірність даних у декларації про доходи президента Віктора Януковича за 2012 рік.

"Наскільки правдивими є цифри в декларації президента України, повинні перевірити відповідні органи. Доходи Януковича викликають серйозну стурбованість. Зокрема, яким чином виплачувався гонорар на 16 мільйонів гривень за публікацію книг президента друкарнею "Новий світ", яка навіть пункту "видавництво книг" у своєму статуті не має", - зазначив голова Антикорупційної ради України Богдан Якимюк.

При цьому в організації нагадали, що президент США Барак Обама в 2009 році отримав за книгу в чотири рази менший гонорар.

"Це свідчить про те, що це якась фіктивна справа. Ми закликаємо правоохоронні органи приділити належну увагу моніторингу декларацій вищих посадових осіб держави", - сказав Якимюк.

Як повідомлялося, відповідно до декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Януковича за 2012 рік друкарня "Новий світ" ("Друкарня "Новий світ") виплатила президентові винагороду в сумі 15,551 млн грн відповідно до умов видавничого договору, укладеного в 2011 році.

Як повідомляло ZN.UA, донецька друкарня "Новий світ", яка за два роки виплатила авторську винагороду президенту Віктору Януковичу на загальну суму майже 32 млн гривень, насправді не випускає книги.

Читайте також:

Друкарня, що заплатила Януковичу 32 млн гривень гонорару, не займається книговиданням

Обама за рік заробив у чотири рази менше, ніж Янукович

Янукович знову отримав майже 16 млн грн за літературну творчість

Янукович розповів, куди витратив 16 млн грн, виручених за книги

За матеріалами: Радіо Свобода
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...