Топ Новини

Анхар Кочнєва готова змінити громадянство України на громадянство Сирії

26 березня 2013 в 16:37

Журналістка Анхар Кочнєва, що втекла з полону сирійських бойовиків, приїхала до Москви і розповіла про свої подальші плани.

Анхар Кочнева
Кочнєва має намір і надалі працювати у Сирії

Журналістка Анхар Кочнєва, яка втекла від сирійських повстанців, які викрали її в жовтні минулого року, думає змінити українське громадянство на громадянство Сирії.

На прес-конференції у Москві Кочнєва підтвердила, що збирається повернутися у Сирію.

"Так, я збираюся повернутися. Я обрала цю країну як країну проживання. Чому я повинна відмовлятися?", - сказала Кочнєва і додала, що не виключає можливості отримання сирійського громадянства.

Перед поверненням, за словами журналістки, вона має намір пройти медичне обстеження.

Нагадаємо, громадянка України Анхар Кочнєва була викрадена в Сирії у жовтні 2012 року. У листопаді в інтернеті з'явилися два її відеозвернення, в яких вона заявляє, нібито працювала у Сирії на спецслужби, і просить українську і російську владу виконати вимоги викрадачів.

Бойовики погрожували стратити заручницю, якщо не будуть виконані їхні вимоги про викуп у розмірі 50 млн доларів. На початку 2013 року вони висловили готовність знизити суму викупу до 300 тисяч доларів.

11 березня Кочнєва повідомила, що їй вдалося втекти з полону, і 17 березня за підтримки дипломатів вона повернулася в Україну.

Читайте також:

Кочнєва повідомила подробиці своєї втечі з сирійського полону

Кочнєва розповіла про постачання сирійським повстанцям української зброї

Викрадачі Анхар Кочнєвої зневірилися отримати викуп і просять від України "хоч щось зробити" для її звільнення

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Ігор Київ 23 марта, 09:40 Автор абсолютно правий у тезах: квартира ніколи не збанкрутує як пенсійний фонд; у довгостроковій перспективі не знеціниться, як це періодично стається з призначеними державою пенсіями; ніколи не згорить, як це інколи буває з депозитами в банках; і, нарешті, така інвестиція — надійна страховка від надмірної запопадливості друкарських верстатів Національного банку, Євроцентробанку та ФРС США. Нагадаю утримувачам доларової готівки сакральні слова: укрпромбанк, ердебанк, таврика та інші Звгалом 58 банківських установ. Тому навіть 30-ти метровий "хрущ" - надійніший капітал, ніж паперова або електронна умовність під назвами українська гривня, американський долар, європейський євро, кацапський врубєль та монгольський тугрик. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...