Анхар Кочнєва готова змінити громадянство України на громадянство Сирії

26 березня 2013 в 16:37

Журналістка Анхар Кочнєва, що втекла з полону сирійських бойовиків, приїхала до Москви і розповіла про свої подальші плани.

Анхар Кочнева
Кочнєва має намір і надалі працювати у Сирії

Журналістка Анхар Кочнєва, яка втекла від сирійських повстанців, які викрали її в жовтні минулого року, думає змінити українське громадянство на громадянство Сирії.

На прес-конференції у Москві Кочнєва підтвердила, що збирається повернутися у Сирію.

"Так, я збираюся повернутися. Я обрала цю країну як країну проживання. Чому я повинна відмовлятися?", - сказала Кочнєва і додала, що не виключає можливості отримання сирійського громадянства.

Перед поверненням, за словами журналістки, вона має намір пройти медичне обстеження.

Нагадаємо, громадянка України Анхар Кочнєва була викрадена в Сирії у жовтні 2012 року. У листопаді в інтернеті з'явилися два її відеозвернення, в яких вона заявляє, нібито працювала у Сирії на спецслужби, і просить українську і російську владу виконати вимоги викрадачів.

Бойовики погрожували стратити заручницю, якщо не будуть виконані їхні вимоги про викуп у розмірі 50 млн доларів. На початку 2013 року вони висловили готовність знизити суму викупу до 300 тисяч доларів.

11 березня Кочнєва повідомила, що їй вдалося втекти з полону, і 17 березня за підтримки дипломатів вона повернулася в Україну.

Читайте також:

Кочнєва повідомила подробиці своєї втечі з сирійського полону

Кочнєва розповіла про постачання сирійським повстанцям української зброї

Викрадачі Анхар Кочнєвої зневірилися отримати викуп і просять від України "хоч щось зробити" для її звільнення

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Ігор Київ 23 марта, 09:40 Автор абсолютно правий у тезах: квартира ніколи не збанкрутує як пенсійний фонд; у довгостроковій перспективі не знеціниться, як це періодично стається з призначеними державою пенсіями; ніколи не згорить, як це інколи буває з депозитами в банках; і, нарешті, така інвестиція — надійна страховка від надмірної запопадливості друкарських верстатів Національного банку, Євроцентробанку та ФРС США. Нагадаю утримувачам доларової готівки сакральні слова: укрпромбанк, ердебанк, таврика та інші Звгалом 58 банківських установ. Тому навіть 30-ти метровий "хрущ" - надійніший капітал, ніж паперова або електронна умовність під назвами українська гривня, американський долар, європейський євро, кацапський врубєль та монгольський тугрик. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 27.23
EUR 29.27
Останні новини