Аласанія не пов'язує тиск на себе з критикою Порошенка

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Аласанія не пов'язує тиск на себе з критикою Порошенка Аласанія розповів, як напередодні створення Суспыльного телебачення з'явилися бажаючі очолити його © Википедия
Гендиректор НТКУ знає, кому вигідна кампанія проти нього.

Присвячений офшорам президента України Петра Порошенка сюжет проекту "Слідство. Інфо", який вийшов в ефірі телеканалу "Перший національний" не є причиною тиску на генерального директора Національної телекомпанії України Зураба Аласанію. Про це керівник НТКУ розповів в інтерв'ю ZN.UA.

"Якби Порошенко дійсно хотів моєї відставки, то за логікою він дочекався кінця року. Тому що саме тоді Наглядова рада повинна буде обирати правління, і можна було б спробувати знайти способи тиску на неї. Хоча до складу правління входять 18 осіб, і я сумніваюся, що він би знайшов ці способи", – зазначив Аласанія, нагадавши, що "Перший національний" демонстрував набагато гостріші сюжети про українського президента, зокрема, матеріали про землю Порошенка в Києві.

На думку глави НТКУ, лист "Національної ради журналістів України" є "власною дрібною ініціативою" цієї організації, яка, до того ж, не є для Аласанії авторитетною.

Аласанія також повідомив, що на посаду голови Суспільного телебачення, яке створюється на базі НТКУ, крім нього претендують ще як мінімум два кандидати, безпосередньо пов'язані зі Спілкою журналістів.

"На посаду голови правління НСТУ претендує, по-перше, глава Комітету телебачення та радіомовлення Олег Наливайко, він же - голова Національного союзу журналістів. Думаю, що на цю посаду може претендувати Віктор Набруско, який очолював колись Національне радіо, до якого у мене є питання щодо землі по вул. Леоніда Первомайського, а також щодо його особнячку на вул. Ярославів Вал. Поки я не можу цього довести, але коли "зайду" на радіо, документи будуть у мене. Вони це знають. І саме цим пояснюються всі ці заяви Спілки журналістів", – підкреслив глава НТКУ. Він також висловив упевненість, що дані претенденти активізувалися в зв'язку з тим, що вже підготовлено грунт для створення Суспільного телебачення, яке, по-перше, претендує на фінансування з держбюджету, і, по-друге, є проектом, привабливим для інвесторів.

"Вже з'явилася купа людей, які бажають його очолити. Ну так, чому б і ні? Два роки були невідомо де, а тепер, коли вже все зроблено, можна й очолити", – підсумував Аласанія.

Читайте також: НТКУ очолив харківський журналіст Зураб Аласанія

Нагадаємо, правління Національного союзу журналістів України на своєму засіданні звернулося до нового прем'єр-міністра з вимогою відставки голови Національної телекомпанії України. За таке рішення проголосували 29 членів правління організації, 1 - проти, 2 – утрималися.

Детальніше про перспективи створення Суспільного телебачення в Україні та тиску на керівництво НТКУ читайте інтерв'ю з Зурабом Аласанією у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі