Активісти оголосили винуватцями пожежі у Гостинному дворі "реставраторів"

11 лютого 2013 в 12:46

В активістів є багато питань з приводу дотримання правил пожежної безпеки у Гостинному дворі, а також незаконної забудови другого і третього поверхів.

Гостиный двор пожар
Пожежа в Гостинному дворі

Активісти захисту Гостинного двору покладають основну відповідальність за пожежу будинку на його основного орендаря - НДІ "Укрндіпроектреставрація".

"Для створення такої пожежонебезпечної ситуації і, взагалі, підстав для того, щоб там виникла пожежа... - на нашу думку, це стовідсоткова провина головного орендаря. Чи були ці речі підпалені навмисне або якимось іншим чином... Але те, що відповідальність за пожежу, принаймні частково лежить на "Укрреставрації" - це повинно бути всім очевидно", - заявив співголова громадської організації "Контрактова площа - Гостинний двір" Ігор Луценко.

За його словами, найближчим часом у будівлі Гостиного двору мала початися перевірка на предмет техногенної безпеки за запитом активістів громадської організації.

- У Києві вночі горів Гостинний двір

Луценко розповів, що в активістів є багато питань з приводу дотримання правил пожежної безпеки в Гостинному дворі, а також незаконної забудови другого і третього поверхів. "Були закриті або заварені практично всі пожежні виходи", - сказав він.

Луценко також повідомив, що активісти Гостинного двору відстежуватимуть ситуацію з розслідуванням пожежі, і не мають наміру припиняти акцію захисту будівлі.

Як повідомлялося, у ніч на 9 лютого в горищній будівлі Гостинного двору виникла пожежа. Вогонь пошкодив конструктивні елементи покрівлі на площі 200 кв.м.

Читайте також:

Укрреставрація пообіцяла зберегти зовнішній вигляд Гостинного двору

Невідомі вночі захопили Гостинний двір, всередину завезені кран і самоскиди

За "реконструкцією" Гостиного двору стоять кіпрські бізнес-партнери Фірташа і Бойка

Київрада дозволила переробку Гостинного двору у торгово-офісний центр зі стоянкою

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...