Топ Новини

Адвокат замлгавы СБУ Демчини затребував надати йому персональні дані журналістів

20 квітня в 13:24

Вимога пов'язана з журналістським розслідуванням про угоди заступника голови СБУ, оприлюдненим восени 2015 року.

СБУ
Адвокат заступник голови СБУ хоче отримати у своє розпорядження персональні дані журналістів проет "Наші гроші"
Андрій Товстиженко, DT.UA
Адвокат заступника глави СБУ Павла Демчини направив проекту "Наші гроші" запит, у якому затребував надати персональні дані журналістів, які готували сюжет, присвячений оборудкам Демчини.

Як повідомляється на сайті bihus.info, адвокат Демчини Дмитро Пурлінський вимагає надати йому ""відомості про місце реєстрації/проживання, паспортні дані та актуальні засоби зв'язку" не тільки журналістів, які готували сюжет, але й власників сайтів www.bihus.info, www.zik.ua, www.nashigroshi.org, а також тих, хто надає даними сайтів доменні імена.

Наголошується, що головна причина звинувачень – розслідування Аліси Юрченко "СБУ в пошуках хробака зупинило експорт горіхів".

"На переконання сторони захисту прав та законних інтересів громадянина Демчини П.В., вказаний вище первинний аудіовізуальний твір та всі похідні від нього, містять завідомо недостовірну інформацію у формі фактичних тверджень, що принижують його гідність, честь та ділову репутацію", - йдеться у запиті.", – йдеться в адвокатському запиті.

3_1
bihus.info

3_2
bihus.info

3_3
bihus.info

3_4
bihus.info

Як стверджують журналісти, сам Пурлінський входить до Люстраційного списку Майдану, як слідчий, який вів справи проти дев'яти активістів, звинувачених в "організації масових заворушень", а насправді – побитих "Беркутом". Крім цього, раніше юрист виступав адвокатом ПП "Офір" – фірми, залученої до афери з викраденням цукру на 300 млн грн з Агрофонду.

Читайте також: Усі декларації співробітників СБУ перевірять після затвердження спеціального Порядку перевірки – Радецький

Восени 2015 року журналісти проекту "Наші гроші" встановили, що Павло Демчина, перебуваючи в статусі заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю СБУ, ініціював заходи, які призвели до зупинки експорту волоських горіхів, використовуючи як привід наявність у них "карантинних організмів".

У Держфітосанитарній службі журналістам повідомили, що жодних "карантинних організмів" в українських горіхах жодного разу не фіксували.

Раніше журналісти проекту "Слідство. інфо" повідомляли, що Ольга Воловчук, цивільна дружина та мати трьох дітей першого заступника голови СБУ Павла Демчини, володіє елітними автомобілями і проживає в двоповерховому будинку з критим басейном, приблизна вартість якого оцінюється в десять мільйонів гривень.

В свою чергу, Демчина проживає в гуртожитку СБУ, у нього немає авто, власного житла і заощаджень.

За матеріалами: bihus.info
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...