Топ Новини

26% жителів Донбасу хочуть незалежності "ДНР" та "ЛНР", а 16% - приєднання до Росії

7 жовтня 2014 в 12:30

При цьому 42% жителів Донбасу хочуть залишитись у складі України, але з більш широкими правами свого регіону.

Донбасс
Лишь 7% жителей Донбасса готовы жить в Украине на тех же условиях, как раньше

Лише 7% українців погоджуються з тим, щоб Донбас став незалежною державою і лише 5% - щоб він став частиною Російської федерації.

Про це свідчать результати опитування фондом "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 12 по 21 вересня 2014 року.

45.5% українців сходяться та тому, щоб Донбас залишався частиною України на тих же умовах, що й раніше, проте значна частина – 32.5% - готові надати Донбасу у складі України більше незалежності від Києва.

Жителі самого Донбасу вважають найкращим варіантом, щоб Донбас залишався частиною України з отриманням більшої незалежності від Києва (42%). У той же час бажання, щоб Донбас (ДНР та ЛНР) став незалежною державою, висловили 26%, а 16% бачать Донбас у складі Російської Федерації.

Читайте також: Соціологи помітили формування в Україні єдиної нації

На збереження статусу Донбасу на тих умовах, що й раніше, згодні лише 7% жителів Донбасу, що йде в розріз з громадською думкою інших регіонів: зберегти колишній статус Донбасі воліли б 74% жителів Західної України, 53% - Центральної, 35% - Південної і 40% - Східної, а надати Донбасу більше незалежності від Києва згодні 18% жителів Західної України, 32% - Центральної, 33% - Південної і 40% - Східної.

Опитування проводилося в 110 населених пунктах у всіх областях України, окрім Автономної Республіки Крим та Луганської області. В період опитування у Луганській області йшли інтенсивні військові дії, тому за рахунок Луганської області було відповідно збільшено квоту Донецької області, яка за багатьма параметрами мало відрізняється від населення Луганської області. Усього було зібрано 2035 анкет. Похибка вибірки не перевищує 2.2%.

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...