26% жителів Донбасу хочуть незалежності "ДНР" та "ЛНР", а 16% - приєднання до Росії

Поділитися
26% жителів Донбасу хочуть незалежності "ДНР" та "ЛНР", а 16% - приєднання до Росії Лишь 7% жителей Донбасса готовы жить в Украине на тех же условиях, как раньше
При цьому 42% жителів Донбасу хочуть залишитись у складі України, але з більш широкими правами свого регіону.

Лише 7% українців погоджуються з тим, щоб Донбас став незалежною державою і лише 5% - щоб він став частиною Російської федерації.

Про це свідчать результати опитування фондом "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 12 по 21 вересня 2014 року.

45.5% українців сходяться та тому, щоб Донбас залишався частиною України на тих же умовах, що й раніше, проте значна частина – 32.5% - готові надати Донбасу у складі України більше незалежності від Києва.

Жителі самого Донбасу вважають найкращим варіантом, щоб Донбас залишався частиною України з отриманням більшої незалежності від Києва (42%). У той же час бажання, щоб Донбас (ДНР та ЛНР) став незалежною державою, висловили 26%, а 16% бачать Донбас у складі Російської Федерації.

Читайте також: Більшість українців вважають ситуацію в Донбасі війною з Росією

На збереження статусу Донбасу на тих умовах, що й раніше, згодні лише 7% жителів Донбасу, що йде в розріз з громадською думкою інших регіонів: зберегти колишній статус Донбасі воліли б 74% жителів Західної України, 53% - Центральної, 35% - Південної і 40% - Східної, а надати Донбасу більше незалежності від Києва згодні 18% жителів Західної України, 32% - Центральної, 33% - Південної і 40% - Східної.

Опитування проводилося в 110 населених пунктах у всіх областях України, окрім Автономної Республіки Крим та Луганської області. В період опитування у Луганській області йшли інтенсивні військові дії, тому за рахунок Луганської області було відповідно збільшено квоту Донецької області, яка за багатьма параметрами мало відрізняється від населення Луганської області. Усього було зібрано 2035 анкет. Похибка вибірки не перевищує 2.2%. !zn

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі