Топ Новини

Засновника Google "засікли" у метро Нью-Йорка в окулярах-комп'ютерах

22 січня 2013 в 11:26

Сергій Брін тестує "окуляри Термінатора" від Google, які в майбутньому можуть замінити смартфони.

Сергей Брин в метро
Сергій Брін у нью-йоркському метро

Один із засновників компанії Google Сергій Брін був помічений блогерами у метро Нью-Йорка у футуристичних окулярах-комп'ютерах Google Glass, вихід яких на масовий ринок очікується не раніше 2014 року.

"Тааак... Щойно, стисло поговорив з наймогутнішою людиною у світі. На третій лінії метро. Приємний чоловік", - написав у своєму Twitter блогер Ноа Зеркін і розмістив фотографію Бріна у вагоні метрополітену.

Особливістю "окулярів майбутнього" (відомих ще як окуляри доповненої реальності або окуляри Термінатора), вперше представлених Google у квітні 2012 року, є виведення графічної інформації на дисплей, розташований безпосередньо перед правим оком користувача.

Прототип Glass оснащений модулем зв'язку, невеликим дисплеєм, закріпленим на оправі навпроти правого ока носія, у праву дужку вбудований невеликий акумулятор.

У пристрої реалізовані функції фото- і відеозйомки, а також доступу до онлайн-інформації, однак у першій моделі Glass не передбачені технології доповненої реальності. Ціна прототипу для розробників становить 1,5 тисячі доларів.

Наприкінці січня - на початку лютого Google проведе заходи, де розробники зможуть ознайомитися з Glass і зайнятися створенням ПЗ для нього. Доставку комп'ютерів за попереднім замовленням Google поки не почала.

Вихід Google Glass на масовий ринок очікується не раніше 2014 року, проте, на думку розробників, у майбутньому ці окуляри повинні стати невід'ємною частиною повсякденного життя людини.

Читайте також:

Microsoft услід за Google розробляє окуляри доповненої реальності

Злодії проникли у центр досліджень Microsoft і вкрали продукцію Apple

Названо головні IT-тренди 2013 року ціною в мільярди доларів

Google розробляє Х Phone для конкуренції з Apple і Samsung

За матеріалами: РИА Новости
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...