Топ Новини

Засновник Яндекса звинуватив Google у витісненні конкурентів

20 квітня 2012 в 10:29
Google веде нечесну гру за допомогою браузера Chrome і не має права звинувачувати інші компанії у перешкоджанні конкуренції, заявив один із засновників Яндекса.

Співзасновник провідної російської пошукової машини Яндекса Ілля Сегалович звинуватив Google у зловживанні своєю домінуючою роллю з метою витіснити конкурентів з кіберпростору, пише кореспондент The Guardian Джош Холлідей.

Сегалович назвав Android - популярну платформу для смартфонів американського пошукового гіганта - «дивним поєднанням відкритості і невідкритості», а браузер Chrome - таким, що суперечить принципам вільної конкуренції.

Це реакція Сегаловича на опубліковані в The Guardian коментарі співзасновника Google Сергія Бріна з приводу загрози відкритості інтернету, наголошується в матерілі. Сегалович сказав, що Брін повинен пояснити «напіввідкритий» підхід Google до своїх конкурентів, перш ніж звинувачувати інших у перешкоджанні відкритості інтернету.

Сегалович, директор Яндекса з технологій, заявив, що Google веде нечесну гру за допомогою браузера Chrome, який за замовчуванням обирає власну пошукову систему компанії, говориться у статті.

Він також додав, що ті виробники телефонів, які не підписали угод про використання Android, можуть пропонувати своїм користувачам тільки базові програми. Крім того, «у Android 4 є нова властивість - якщо у тебе є цей розумний пристрій, у тебе вгорі екрану пошук Google, це умова контракту... Я думаю, це погано».

Читайте також:

Засновник Google Сергій Брін вважає Facebook і Apple небезпечними для відкритого інтернету


Internet Explorer вперше втратив світове лідерство серед інтернет-браузерів

«Яндекс» запропонував новий пошуковий алгоритм

«Яндекс» купив американський пошуковик за $ 15 мільйонів

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...