Яскравість "зірки інопланетян" продовжує загадково знижуватися – вчені

Поділитися
Яскравість "зірки інопланетян" продовжує загадково знижуватися – вчені Яскравість KIC 8462852 загадково знижується
З грудня 2009 по травень 2013 року яскравість зірки впала на 3%.

Вчені заявили про те, що загадкова зірка KIC 8462852, навколо якої може існувати загадкова інопланетна цивілізація, знизила свою яскравість на 3% за час перебування на її орбіті телескопа "Кеплер". Висновки вчених були опубліковані на сайті Arxiv.org.

У жовтні 2015 року астрономи з Єльського університету заявили про те, що світність зірки два рази знижувалася на чверть за останні сім років. На думку дослідників, це могло вказувати на існування навколо зірки сфери Дайсона, створеної цивілізацією інопланетян. До цього астрономи припускали, що навколо зірки може кружляти цілий рій комет, але подальші спостереження показали, що за останні 100 років її яскравість впала на 0,16 зоряних величини, що поставило під сумнів цю теорію.

Читайте також: "Хаббл" зробив знімок зірки, що давно померла, в галактиці-сусідці Чумацького Шляху

Тепер же вчені вивчили зміну яскравості зірки з грудня 2009 року, коли був запущений телескоп "Кеплер", по травень 2013 року. Розрахунки дослідників показали, що яскравість "зірки інопланетян" падала зі швидкістю 0,3% на рік, і за перші тисячу днів роботи "Кеплера" вона впала на 0,9%. Потім вона падала ще швидше, і буквально через півроку після цього вона впала на 2%. Потім швидкість її зниження знизилася, і на поточний момент вона впала на 3%.

Вчені також заміряли коливання яскравості інших зірок, що підтвердило припущення про те, що KIC 8462852 є унікальним світилом, чию поведінку не можна пояснити за допомогою існуючих моделей.

Раніше повідомлялося про те, що вчені вважають Чумацький шлях не найпридатнішою галактикою для життя. На думку вчених, найбільш придатними для життя є великі старі спіральні галактики, а ось зародження життя і його продовження в карликових галактиках є набагато менше можливим. Чумацький Шлях же лежить десь посередині між цими двома видами галактик.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі