Топ Новини

Японці навчилися робити м'ясо з людських відходів

17 червня 2011 в 16:52
Радикальний спосіб виробництва їжі запропонували японські вчені - вони синтезували м'ясо з людських відходів. Так звані шітбургери за смаком дійсно нагадують м'ясо, стверджують добровольці, які зважилися спробувати цю їжу. Про це повідомляють американські ЗМІ.

Винахідником шітбургеров став доктор Міцуюкі Ікеда, співробітник лабораторії з префектури Окаяма на острові Хонсю. До нього звернулися представники компанії, яка обслуговує каналізацію в Токіо, попросивши знайти корисне застосування величезним масам нечистот, що накопичуються в надрах японської столиці.

Вчений досліджував мул, що накопичується в каналізації, і знайшов у ньому велику кількість бактерій, що переробляють людські відходи в протеїни. Міцуюкі Ікеда виділив білки, додав до них підсилювач реакції й отримав штучне м'ясо.

У шітбургері міститься 63% білків, 25% вуглеводів, незначна кількість жирів і мінералів. У м'ясо з каналізації також додали барвник і підсилювач смаку.

Таке штучне м'ясо здатне вирішити проблему нестачі харчових ресурсів на планеті, до того ж люди, які спробували шітбургери, знайшли їх досить смачними і схожими на справжнє м'ясо. Крім того в штучному м'ясі міститься менше калорій, ніж у звичайних гамбургерах. Однак опитування показують, що більшість людей поки не готові перейти на таке харчування.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...