Яндекс навчить користувачів, як правильно писати "однокласники"

3 вересня 2012 в 12:28
На новому сервісі Яндекс зібрані слова, в написанні яких користувачі помиляються найчастіше. У першій половині 2012 року Яндексу найчастіше доводилося виправляти помилку у слові «однокласники».

Найбільший російський пошуковик Яндекс запустив спеціальний проект «Робота над помилками», в рамках якого зібрані найбільш поширені орфографічні помилки користувачів пошукової системи, повідомили представники компанії.

«На сервісі зібрані слова, в написанні яких, за даними пошуку Яндекс, користувачі помиляються найчастіше», - стверджують у компанії.

Проект, запущений російською та українською мовами, покликаний допомогти запам'ятати, як пишуться складні слова. Для кожного з них система показує правильний варіант написання і найбільш часті помилки. Там також можна подивитися поширені випадки неправильної постановки наголосу.

Згідно зі статистикою компанії, в першій половині 2012 року Яндексу найчастіше доводилося виправляти помилку у слові «однокласники». Також користувачі найбільшого російського пошукача часто помиляються у словах «Таїланд» (написання «Тайланд» зустрічається у 85% випадків), «агентство» (пишуть - «агенство») тощо.

Пошукова система Яндекс є найбільшою в Росії. Згідно зі статистикою LiveInternet, на її частку припадає 60% російського пошукового ринку.

В Україні кілька років тому Яндекс був майже повністю витіснений пошуковою системою Google.

Читайте також:

Засновник Яндекса звинуватив Google у витісненні конкурентів

«Яндекс» купив американський пошуковик за  мільйонів

Вихід «Яндекса» на американську біржу став сенсаційним

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...