Топ Новини

Yahoo! оштрафували на ,7 млрд

3 грудня 2012 в 09:50
Штраф накладено за сервіс Жовтих сторінок, розміщений місцевими компаніями Yahoo! в інтернеті. Для самої компанії це обвинувачення вже обернулося збитками.

Інтернет-компанія Yahoo! отримала від мексиканського суду гігантський штраф в ,7 млрд за сервіс Жовтих сторінок, розміщений нею в інтернеті. Втім, поки вердикт суду не носить остаточного характеру, і компанія ще може оскаржити його.

Згідно з заявою компанії, 49-й цивільний суд Мехіко виніс рішення проти місцевих компаній Worldwide Directories і Ideas Interactivas, зареєстрованих у Каліфорнії.

В Yahoo! говорять, що звинувачення проти їхньої компанії безпідставні і фактично засновані на тому, що дві вищеназвані компанії порушили свої контрактні зобов'язання, що для самої Yahoo! вже обернулося збитками.

На сьогодні капіталізація Yahoo! складає близько ,2 млрд., окрім того на балансі компанії є готівка і короткострокові зобов'язання в розмірі ,41 млрд. У компанії вважають, що настільки велика сума штрафу була виписана на основі аналізу мексиканського ринку реклами, що також неправильно, вважають в Yahoo!

Читайте також:

Gmail визнана найпопулярнішою у світі поштою

Гендиректор Yahoo! звільнився через скандал з дипломом

Засновник WikiLeaks вважає Google і Facebook інструментами державного стеження

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...