Yahoo! "соціалізує" свій інтернет-портал за допомогою Facebook

21 лютого 2013 в 10:25

Дизайном свого порталу Yahoo! Inc вирішила зайнятися після того, як у грудні випустила нову версію поштового клієнта.

Глава Yahoo! Inc Марісса Майєр вирішила "соціалізувати" свій інтернет-портал. Вона вважає, що популярність Yahoo! зросте, якщо на головній сторінці сайту з'явиться знайома користувачам Facebook стрічка новин у форматі "стіни".

Крім того, відвідувачі порталу зможуть розставляти найкращим новинам "лайки". Yahoo! дозволить використовувати обліковий запис Facebook для входу у свою систему, що дозволить користувачам отримати доступ до інформації та мультимедійних файлів, якими хочуть поділитися друзі.

Дизайном свого порталу Yahoo! Inc вирішила зайнятися після того, як у грудні випустила нову версію поштового клієнта. Крім того, у найближчі дні буде випущено чергову версію мобільної програми Yahoo!.

За словами експертів, новини, озвучені Маріссою Майєр, вказують на те, що портал завів дружбу з Facebook. У соціальній мережі більше мільярда користувачів, що може позитивно позначитися на відвідуваності ресурсів Yahoo!.

Питання в тому, чи отримає компанія більше прибутку. Виручка Yahoo Inc в 2012 році склала 5 млрд дол., практично не змінившись за рік. У 2010 році інтернет-портал заробив 6,3 млрд дол. Майєр поки зуміла лише зупинити падіння компанії. Тепер вона повинна довести, що здатна вивести бізнес в плюс.

Читайте також:

Google очолює десятку найпопулярніших сайтів, замикає - Facebook

"Яндекс" випустив власний браузер

Пошуковики розкриють особисті дані користувачів соцмережі

Китайська пошукова система Baidu обзаведеться англомовним пошуком

За матеріалами: Вести.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...