Топ Новини

Windows 8 вийде у чотирьох версіях

17 квітня 2012 в 08:20
У Microsoft вирішили піти назустріч споживачам і оголосили, що випустять тільки 3 версії ОС: Windows 8, Windows 8 Pro і Windows 8 Enterprise. До того ж, для пристроїв на базі процесорів ARM з'явиться Windows RT. Для порівняння: раніше було 6 версій Windows 7.
windows8.jpg
word-it.ru

Microsoft випустить чотири версії операційної системи Windows 8, три з яких будуть призначені для комп'ютерів на базі архітектури x86 (в тому числі одна для корпоративних клієнтів) і одна для пристроїв на базі архітектури ARM.

Корпорація переглянула свою політику щодо модифікацій одного з основних своїх продуктів, зменшивши їхню кількість у порівнянні з попередніми поколіннями Windows, незважаючи на підтримку новою системою двох типів процесорів.

Для комп'ютерів на базі традиційної для сімейства Windows архітектури x86 користувачам, що не беруть участі у корпоративній програмі ліцензування Software Assurance, буде запропоновано лише дві версії системи, які відрізняються набором функцій - Windows 8 і Windows 8 Pro.

Стандартна версія Windows 8 буде мати більшість функцій. В якості особливостей нового покоління Windows ввели, зокрема, підтримку магазину програм Windows Store, оновлені провідник і диспетчер задач, покращену підтримку роботи з декількома моніторами.

Версія Windows 8 Pro буде містити низку додаткових можливостей, орієнтованих на застосування системи в організаціях. Так, вона, на відміну від стандартної версії Windows 8, буде дозволяти включати комп'ютер в домен і керувати ним за допомогою групових політик, а також здійснювати шифрування на рівні файлової системи і застосовувати технології віртуалізації. Для корпоративних замовників, які беруть участь у програмі Software Assurance, Microsoft випустить версію Windows 8 Enterprise, в яку на додаток до можливостей Windows 8 Pro включить низку функцій для інфраструктури великих підприємств.

Окрема версія для пристроїв на основі архітектури ARM, на противагу версіям для платформи x86, не містить у своїй назві вісімку, фігуруючи в повідомленні компанії під ім'ям Windows RT. Поширюватися ця система буде тільки встановленою на пристрої для продажу.

Для публічного тестування Windows 8 була представлена корпорацією Microsoft в лютому, а вихід фінальної версії системи очікується ближче до кінця поточного року.

Читайте також:

Microsoft припиняє підтримку Windows Vista і Office 2007

Windows 8 позбавили кнопки «Пуск»

Windows 8: без миші і клавіатури

Windows Phone 8 вийде в останньому кварталі 2012 року

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...