Топ Новини

Windows 8 випустять у «напівсирому» вигляді

26 вересня 2012 в 08:31
Перші користувачі нової операційної системи Windows 8 можуть зіткнутися з масою проблем через недоробки, оскільки ОС вирішено випустити в "напівсирому" вигляді.
windows8.jpg
word-it.ru

Генеральний директор Intel Пол Отелліні заявив тайванським працівникам компанії на внутрішній зустрічі про те, що операційна система Windows 8 випускається «не повністю готовою».

Пол Отелліні заявив, що нова операційна система Microsoft ще вимагає поліпшень.

Microsoft робить серйозну ставку на Windows 8 не лише як на наступне покоління ОС для ноутбуків і настільних комп'ютерів, але і як на засіб потіснити Apple на перспективному ринку планшетників. Практично всі провідні виробники електроніки запланували на осінь випуск різних моделей пристроїв з Windows - ПК, ультрабуків, планшетників та їхніх гібридів.

Однією з головних слабкостей Windows 8 є малий асортимент програм, що підтримують роботу у новому "плитковому" інтерфейсі. Він змістив з перших позицій традиційний "робочий стіл" з "іконками" програм і файлів. Більше того, в новій ОС навіть зникло звичне багатьом, починаючи з Windows 95, меню "Пуск".

Окрім того, напевно будуть виникати проблеми з драйверами - службовими програмами, що забезпечують працездатність окремих компонентів комп'ютера і периферії. Слова Отелліні підтверджує й аналітик JMP Securities LLC Алекс Гауна. "Ми стурбовані кількістю помилок і обсягами "тонкого налаштування", яке вимагається, щоб змусити працювати протестовані нами системи з Windows 8", - заявив він.

Читайте також:

У системі захисту Windows 8 знайшли небезпечну вразливість

У Windows 8 знайшли приховану функцію, що миттєво відсилає в Microsoft дані про встановлювані користувачами програми

Через кілька годин після офіційної презентації Windows 8, її піратська копія з'явилася в мережі

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...