Топ Новини

Windows 8 позбавили кнопки «Пуск»

6 лютого 2012 в 10:31
У новій Windows 8 не буде кнопки «Пуск». Перемикання між операційними системами відбуватиметься завдяки комбінації Ctrl+Esc.
windows-8-beta.jpg
itkey.com.ua

У новій операційній системі Windows 8 не передбачено кнопки «Пуск» і однойменного меню.

У найпершій Windows 8, яка вийшла у вересні 2011 року, кнопка «Пуск» була, хоча вона виконувала дещо інші завдання, ніж у Windows 7. Вона служила для перемикання між «традиційним» інтерфейсом Windows і новим інтерфейсом Metro.

У новій збірці Windows 8 перемикати інтерфейси можна буде декількома способами - за допомогою клавіші Windows на клавіатурі, комбінацією Ctrl + Esc або наведенням курсора миші у лівий нижній кут екрану. Кнопка «Пуск» з панелі завдань зникне.

Відсутність кнопки «Пуск» у бета-версії ОС підтверджують також нові скріншоти Windows 8, які потрапили у Мережу на початку лютого. Microsoft чутки про зміни в інтерфейсі Windows не коментує.

Кнопка «Пуск» і меню «Пуск» вперше з'явилися у Windows 95, яка вийшла у 1995 році. Меню «Пуск», як правило, містить список нещодавно відкритих документів. З нього також можна запускати програми і заходити у налаштування системи.

Кнопка і меню з часом зазнали змін - так, починаючи з Windows Vista за замовчуванням замість напису «Пуск» (Start) на кнопці відображається логотип Windows на тлі кулі.

Операційну систему Windows 8 компанія Microsoft анонсувала на початку червня 2011 року. Три місяці по тому вийшла версія ОС для розробників. Бета-версія, яка також називається Consumer Preview, з'явиться у кінці лютого 2012 року.

Windows 8 зможе працювати і на планшетах, і на комп'ютерах. У ній співіснують два типи інтерфейсу - традиційний, багато в чому схожий з інтерфейсом Windows 7, і Metro. Останній був спроектований як «універсальний» інтерфейс, придатний як для сенсорних екранів, так і для мишки з клавіатурою. !
zn

Читайте також:

Microsoft випустила велике оновлення для Windows Phone 7

Google, Yahoo!, Facebook, AOL і Microsoft об'єднають зусилля у боротьбі зі спамом

Microsoft випустила версію Windows 8 для розробників ПЗ

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...