Топ Новини

Windows 8 отримала перше велике оновлення

10 жовтня 2012 в 10:34
Більша частина змін була зроблена "під капотом" ОС. Наприклад, була покращена енергоефективність ОС, щоб збільшити час автономної роботи, відтворення аудіо та відео, а також сумісність з драйверами і програмами. Також Microsoft удосконалила багато вбудованих програм.

Microsoft за кілька тижнів до релізу Windows 8 внесла декілька важливих змін в операційну систему і програми. Апдейт призначений для RTM-версії "вісімки", яку виробники вже встановлюють на свою продукцію.

Оновлення буде доступним на всіх Windows-пристроях, пояснив в корпоративному блозі представник Microsoft Стівен Сінофскі. За його словами, значна частина змін була зроблена "під капотом". Наприклад, була покращена енергоефективність ОС, щоб збільшити час автономної роботи, відтворення аудіо та відео, а також сумісність з драйверами і програмами.

- Windows 8 випустять у «напівсирому» вигляді

Також Microsoft удосконалила багато вбудованих програм, в тому числі Mail ("Пошта"), Calendar ("Календар"), People ("Люди") та Messaging ("Повідомлення"). До прикладу, в Mail з'явилася підтримка протоколу IMAP, можливість приймати та відхиляти запрошення в "Календарі", а листи у вхідній папці тепер можна дивитися у вигляді діалогів. У People можна зняти і поставити картинку на профіль, не виходячи з програми, а в Messaging - знайти потрібні контакти. Окрім того, Calendar був тісно інтегрований з Mail.

Оновився і десяток інших програм. Наприклад, у "хмарний" сервіс SkyDrive був вбудований пошук, можливість перейменовувати файли і папки, а також змінювати порядок сортування. Photos ("Фотографії") тепер дозволяють кадрувати і повертати знімок, а також створювати слайд-шоу. У Video ("Відео") можна дивитися ролики з відключеними субтитрами і шукати за актором або режисером.

Windows 8 стане першою операційною системою з "віконного" сімейства, яку можна буде запускати практично на будь-яких апаратах - ПК, ноутбуках, а також на планшетах. Всього будуть доступні чотири різні версії нової ОС: "звичайна" Windows 8, Pro для бізнес-користувачів, Enterprise для компаній і RT для пристроїв з ARM-чіпами. Оновитися до "вісімки" можна буде з 26 жовтня.

Читайте також:

Windows 8 можна буде «освіжити» або «обнулити»

У системі захисту Windows 8 знайшли небезпечну вразливість

Користувачам Windows 8 запропонують доплатити за мультимедійні функції

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...