Топ Новини

Windows 7 перевершила за популярністю Windows XP

3 вересня 2012 в 14:51
У серпні на частку Windows 7, що вийшла близько трьох років тому, доводилося 42,76% ринку, тоді як у колишнього лідера Windows XP - 42,5%. Невдала Windows Vista, що з'явилася після Windows XP, займала в звітному періоді частку близько 6%.
fast-Windows-7.jpg
blogsdna.com/author/abhinav/

Операційна система Microsoft Windows 7 за підсумками серпня обігнала за поширеністю "ветерана" Windows XP, виходить з даних аналітичної компанії Net Applications.

 У серпні на частку Windows 7, що вийшла близько трьох років тому, доводилося 42,76% ринку, тоді як у колишнього лідера Windows XP - 42,5%. Невдала Windows Vista, що з'явилася після Windows XP, займала в звітному періоді частку близько 6%

Викладення Net Applications відрізняються від даних іншого великого сервісу статистики StatCounter, який ставить Windows 7 на перше місце серед інших ОС вже майже рік. За даними StatCounter, у червні поточного року частка Windows 7 на світовому ринку перевищила 50%.

Фінальна версія Windows 7 з'явилася в жовтні 2009 року. З того моменту було продано більше 600 мільйонів ліцензійних копій цієї операційної системи.

Наразі Microsoft завершує розробку нової операційної системи Windows 8, призначеної для ПК і планшетів. Нова версія платформи буде адаптована для використання на пристроях із сенсорним екраном, а спеціальна версія Windows RT зможе працювати на гаджетах з енергоефективними ARM-процесорами. Таким чином, компанія планує конкурувати з лідером ринку планшетів - Apple iPad.

Читайте також:

Microsoft почне продажі Windows 8 в кінці жовтня

Єврокомісія пригрозила Microsoft величезним штрафом за нав'язування свого браузера

Microsoft представила новий Office для планшетних комп'ютерів

Microsoft представив мобільну платформу Windows Phone 8

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...